17 Şubat 2019
  • Bolu2°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara6°C

MECLİS’TEN 3 MADDE GEÇTİ

İl Genel Meclisi Ekim Ayı toplantıları başladı. Hafta boyunca devam edecek olan toplantıların ilk oturumunda üç madde görüşülerek karara bağlandı.

Meclis’ten 3 madde geçti

05 Ekim 2015 Pazartesi 10:25

Haber merkezi

İl Genel Meclisi’nde Ekim Ayı toplantıları başladı. Yaşar Yüceer Başkanlığında gerçekleşen ilk oturumda üç madde görüşülerek karara bağlandı. Buna göre; Mudurnu İlçesi Alpagut köyü Topraklık mevkiinde bulunan yaklaşık 140 metre uzunluğundaki yolun İl Özel İdaresi Yol Bakım Envanterine alınması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Söz konusu rapor, oy birliği ile kabul edildi.

3 MADDE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Ömerler köyü hudutlarında tapunun 1633 parsel nosunda kayıtlı 203.04 metrekarelik taşınmazın satışının yapılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen raporlar ele alındı. Söz konusu satışın yapılmasının uygun olduğu belirtilen her iki raporun da oy birliği ile kabul edildiği toplantıda son olarak Merkez İlçe Saraycık köyü hudutlarında Turizm Tesis Alanı amaçlı ilave revizyon imar Planının onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Bu rapor da oy birliği ile kabul edildi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.