23 Mayıs 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara18°C

ŞİİRİ YAZ, ALTINI KAP

Üniversite öğrencilerine yönelik ödüllü şiir yarışması düzenlenecek. “Sosyal Koruma ve Tarım, Kırsal Refahın Arttırılması ve Toprak” konulu yarışmada dereceye girenlere altın hediye edilecek.

Şiiri yaz, altını kap

05 Ekim 2015 Pazartesi 15:57

Haber merkezi

Bu yıl 35’incisi kutlanacak olan Dünya Gıda Günü etkinlikleri çerçevesinde Erpiliç’in de katkılarıyla İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından üniversite öğrencilerine yönelik ödüllü şiir yarışması düzenlenecek.

DÜNYA GIDA GÜNÜ ÇERÇEVESİNDE YAPILACAK

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerine yönelik yapılan şiir yarışmasının konusu, Dünya Gıda Günü’nün 2015 yılı teması olan “Sosyal Koruma ve Tarım, Kırsal Refahın Arttırılması ve Toprak” oldu.

ÖDÜLLER 16 EKİM’DE VERİLECEK

Yarışmaya katılacak öğrencilerin şiirlerini en geç 13.10.2015 günü saat 08:00’a kadar eğitim gördükleri Enstitü/Fakülte/Meslek Yüksek Okulu adı, bölüm adı, isim-soyisim ve öğrenci numarası ile birlikte gidayem14@gmail.com adresine mail yolu ile ulaştırması gerekiyor. Şiirlere ait değerlendirme, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi eğitim görevlileri tarafından oluşturulan 5 kişilik heyet tarafından 13-14.10.2015 tarihlerinde yapılacak olup, dereceye girenlerin ödülleri 16 Ekim 2015 tarihinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi Salon’da verilecek. Yarışmada 1’nci olan öğrenciye 1 adet cumhuriyet altını, 2’nci olan öğrenciye 1 adet yarım altın, 3’üncü olan öğrenciye ise 1 adet çeyrek altın hediye edilecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.