22 Nisan 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul5°C
  • Ankara-1°C

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan ağır konuştu. AKP 3. Sıra Milletvekili adayı Fatih Metin'i ağır sözlerle eleştiren Özcan, "Çaydurt bölgesindeki halkımızın nasıl kandırıldığına dair somut deliller sunuyorum" dedi.

Açtı ağzını yumdu gözünü

07 Ekim 2015 Çarşamba 12:55

Haber; Adem GÜLER

İlimiz merkezine bağlı Çaydurt yerleşim birimi girişine 2011 yılında törenle temeli atılan ve aradan geçen beş yıla yakın bir süredir hala hizmete açılamayan köprünün başında basın açıklaması yapan Tanju Özcan, "Çaydurt Sazak içi köy yolu üzerindeki bu köprünün temeli gözyaşları arasında atılmıştı. 2011 yılında seçimlere çok az bir zaman kala dönemin milletvekili Fatih Metin tarafından törenle ve ağlayarak temeli atılan bu köprü aradan geçen onca süre zarfında bir türlü hizmete açılamadı. Köprü enkazına sadece köprü kullanıma kapalıdır tabelaları kaldı. Sayın Metin'in ağlayarak temelini attığı köprü Çaydurt Bölgesi halkının nasıl kandırıldığının en somut örneğidir. Bolulu vatandaşlarımızın bu somut örneği görmelerini istiyorum. AKP'nin, Çaydurt ile bir alıp veremediği var. Kaldı ki gübre fabrikasınıda AKP çaydurt'a yapmayı planlıyor. Tüm bunları vatandaşlarımızın sandıkta değerlendireceği kanaatindeyim"şeklinde konuştu.

Çaydurt ile sazakiçi köylerinin bağlantısının sağlanması için dönemin Milletvekili Fatih Metin tarafından temeli atılan köprü inşaatı 2012 yılında yarım bırakılmış ve aradan geçen zaman süresince köprü iskeleti adeta çürümeye bırakılmıştı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar