24 Mayıs 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara12°C

BOLU’DA ANKARA YASI: TÖRENLER İPTAL

Ankara’da meydana gelen ve yüzün üzerinde vatandaşımızın hayatını kaybettiği saldırının ardından ülkede 3 günlük milli yas ilan edilirken, Bolu’da da birçok tören ve etkinlik iptal edildi.

Bolu’da Ankara yası: Törenler iptal

12 Ekim 2015 Pazartesi 15:30

 

 

 

Haber: Beyhan Bayrak

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Faküştesi’nin açılış töreni, bir hafta sonraya ertelendi. AİBÜ’den yapılan yazılı açıklamada “AİBÜ İletişim Fakültesi’nin açılış töreni, Ankara'da meydana gelen üzücü olay nedeniyle bir hafta sonrasına ertelenmiştir. Tören, 20 Ekim 2015 Salı günü saat 13:30 da İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon da gerçekleşecektir” denildi.

AİBÜ VE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ’NEN İPTAL VE ERTELEMELER VAR

Bir iptal de İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden geldi.

16 Ekim Dünya Gıda Günü etkinliklerinin iptal edildiğini yazılı bir açıklamayla duyuran kurumdan şu açıklama yapıldı; “Ülkemizin yaşamış olduğu üzücü ve talihsiz olaylar sebebi ve hükümetin 3 günlük yas ilan etmesi nedeniyle Abant İzzet Baysal Üniversitesi bu haftaki bütün programları iptal etmiştir. Dolayısıyla İl Müdürlüğümüzün üniversitenin Mavi Salonunda yapacağı 16 Ekim Dünya Gıda Günü etkinlikleri ve bu vesileyle günün anlam ve önemine ithafen düzenlenmiş olan şiir yarışması ödül töreni iptal edilmiştir.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar