19 Eylül 2019
  • Bolu25°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara27°C

‘AK TROLLERE’ SERT TEPKİ

CHP İl Başkanı Kazım Karsu, hem CHP hem de Milletvekili adayları Burak Cop’a yapılan yoğun eleştirilere yanıt vererek Ak Trollerin durumu ölüm tehditlerine kadar vardırdığını söyledi.

‘Ak trollere’ sert tepki

14 Ekim 2015 Çarşamba 14:43

Haber: Beyhan Bayrak

İl Başkanı Karsu, AKP’nin 7 Haziran genel seçim sonuçlarını içine sindiremediği ve her geçen gün kan kaybettiğinin farkında olmasından dolayı  Türkiye genelinde olduğu gibi Bolu’da da yalan ve çarpıtmalarla dolu bir seçim kampanyası yürüttüğünü ileri sürdü.

ÖLÜM TEHDİDİNE KADAR ULAŞTI

Özellikle CHP Bolu 2. Sıra Milletvekili Adayı Burak Cop’a yapılan sert eleştirilere tepki gösteren Karsu, “Bolu’dan iki milletvekili çıkarmayı hedefleyen partimiz amacına yaklaştıkça AKP’nin ilimizdeki yöneticileri ve milletvekili adayları 2. Sıra Milletvekili adayımız Burak Cop’un şahsında partimizi yıpratmak için yalan ve çarpıtmalarla dolu açıklamalar yapmakta ve bu girişimlerini sosyal medyada Ak Trol diye bilinen profesyonel internet tacizcilerinin etkinlikleriyle tamamlanmaktadırlar. Ak Trollerin Sayın Burak Cop’a yönelik küfürlü mesajları, ölüm tehdidi raddesine ulaşmıştır.

Burak Cop’un Gezi direnişi hakkındaki tvitini çarpıtarak, aleyhinde sosyal linç kampanyası yürütenler bilsinler ki Cumhuriyet Halk Partisi, Gezi Direnişi’ni doğru anlamış ve desteklemiştir. Gezi, gençlerimiz başta olmak üzere halkımızın zulme, zorbalığa ve otoriterliğe karşı isyanıdır ve gençlerimiz bu uğurda büyük bedeller ödemişlerdir” diye konuştu.

GİTTİKÇE NAZİ PARTİSİ’NE BENZİYORLAR

AKP’nin gün geçtikçe Almanya’da seçimle başa gelip diktatörlük kuran Nazi Partisi’ni hatırlattığını söyleyen Kazım Karsu, “Oslo’da ve İmralı’da terör örgütü PKK ile içeriği gizli pazarlıklar eden, Dolmabahçe’de HDP ile ortak deklarasyon açıklayan AKP, hiç utanıp sıkılmadan partimizi HDP ile işbirliği içinde göstermeye çalışmaktadır. Çözüm süreci boyunca Güneydoğudaki illerimizi silah deposu haline getiren ve yol kenarlarına mayın tuzaklayan PKK’yı, AKP iktidarının sessizce izlediğini herkes çok iyi bilmektedir. Bunun ve Temmuz ayından beri yitip giden canların hesabını milletimiz 1 Kasım’da AKP’den ve Sayın Davutoğlu’ndan soracaktır” şeklinde konuştu. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar