16 Temmuz 2019
  • Bolu13°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara20°C

KURUMLARDAN BİLGİ ALDI

Vali Aydın Baruş, dört ayrı kurumu ziyaret ederek iş ve işleyişler hakkında bilgiler aldı. Çalışanlar ile de işlemler hakkında konuşan Vali Baruş, vatandaşlarla da sohbet etti.

Kurumlardan bilgi aldı

16 Ekim 2015 Cuma 11:59

Haber merkezi

Vali Aydın Baruş,  PTT Başmüdürlüğü, Ulaştırma Bölge Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve  Bolu Gümrük Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Baruş, kurum ziyaretlerinde PTT Bolu Başmüdürü Şahin Abak, Ulaştırma Bölge MüdürüRifat Ural, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Uğur Yetkin, Ticaret İl  Müdür Vekili Ersin Terzi ile   Bolu Gümrük  Müdür Vekili Abdullah Alkan tarafından karşılandı.

 Vali Baruş, ziyaretlerde ilk olarak servisleri gezdi ve buralarda yapılan iş ve işlemler hakkında hem kurum müdürlerinden hem de çalışanlardan bilgiler aldı.

Vali Baruş ziyaretlerde ayrıca Bolu'ya yeni atanan PTT Bolu Başmüdürü Şahin Abak, Ulaştırma Bölge MüdürüRifat Ural'a, Ticaret İl Müdür Vekili Ersin Terzi’ye ve Bolu Gümrük Müdür Vekili Abdullah Alkan’a da yeni görevlerinde başarılar diledi.

 Baruş, kurum ziyaretlerinde ayrıca vatandaşlar ile de sohbet ederek hem hal ve hatırlarını sordu hem de yaptırdıkları işlemler hakkında bilgiler aldı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.