24 Temmuz 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

ÖZÇAĞLAR’A ÖNEMLİ GÖREV

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu toplantısında yapılan seçimde, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lebibe Özçağlar, Kurul üyelerinin oylarıyla Kurul Başkanlığına seçildi.

Özçağlar’a önemli görev

27 Ekim 2015 Salı 14:37

5449 Sayılı Kanun uyarınca Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Yalova illerinde faaliyet gösteren Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu toplantısı beş ilden Kurul üyelerinin katılımıyla Sakarya’da yapıldı.

KAŞKA KATİP ÜYESİ OLDU

MARKA’nın 2015 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi sunumu ve değerlendirmesi ile başlayan toplantıda ayrıca iki yıl süreyle görev yapacak Kurul Başkanlık Divanının seçimi gerçekleştirildi. Seçimde Kurul Katip Üyeliği görevini sürdürmekte olan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lebibe Özçağlar Kurul Başkanlığı görevine seçilirken, Başkan Vekilliğine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Eğilmez, katip üyeliklere ise Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka ile Yalova Kent Konseyi temsilcisi Hasan Soygüzel seçildi.

BAŞKANLIK GÖREVİNİ 2 YIL SÜRDÜRECEK

Ajansın yıllık faaliyet ve iç denetim raporlarını görüşmek, değerlendirmek ve yönetim kuruluna önerilerde bulunmak, Doğu Marmara Bölgesi’nin sorunlarına ve çözüm önerilerine, tanıtımına, potansiyeline ve önceliklerine yönelik olarak Ajans yönetim kuruluna tavsiyelerde bulunmak, toplantı sonuçlarını Bakanlığa raporlamak ve toplantıya ilişkin bir sonuç bildirisi yayımlamak gibi görevleri yerine getiren Kalkınma Kurulu’na Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı F. Lebibe Özçağlar iki yıl süreyle başkanlık edecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.