23 Eylül 2019
  • Bolu8°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara6°C

ATÖLYESAK’TAN KARMA SERGİ

AtölyeSAK Sanat Grubu üyeleri, eserlerini Highway Sanat Galerisinde açtıkları karma bir sergi ile sergiliyor.

AtölyeSAK’tan karma sergi

03 Kasım 2015 Salı 11:35

Resim çalışmalarını “Grup atolyeSAK” olarak sürdüren ve  Ressam Şenol Sak, yönetiminde çalışmalarını sürdüren grup üyeleri, yeni ürettikleri eserlerini görücüye çıkardı. Değişik yaş ve meslek gruplarından oluşan resimseverlerin oluşturduğu grup üyeleri ürettikleri çalışmaları, zaman zaman Bolu veya değişik şehirlerde açtıkları sergilerle sanatseverlerle paylaşıyor. Ağırlıklı olarak yağlıboya tekniğinde üretilen çalışmalarda figür, peyzaj ve natürmort konuları öne çıkıyor.

FİGÜR, PEYZAJ VE NATÜRMORT ÖN PLANDA

Bu yeni sanat sezonunda ilk karma sergilerini açan grup üyelerinin bu sergisinde Naciye Bozacıoğlu, Irmak Muratoğlu, Burçin Muratoğlu, Türkan Yılmaz, Seher Yurttaş Altunay, Aysel Kuyar, Özlem Ağdemir ve hocaları Şenol Sak’ın eserleri yer alıyor.

ÇEVRE İLLERDE DE SERGİ AÇIYORLAR

Sergi hakkında bilgiler veren Ressam Şenol Sak, “Highway Alışveriş Merkezi, özellikle il dışından gelen ve transit geçen yolcular için önemli bir uğrak yeri. Burayı gün boyunca değişik kesimlerden çok sayıda insan ziyaret ediyor, eğlenmek ve dinlenmek için mutlaka uğruyor. Bizler de, atölyeSAK Sanat Grubu üyeleri olarak yıl boyunca, değişik konu ve tekniklerde sürdürdüğümüz çalışmalarda ürettiğimiz eserleri Bolu ve çevre illerde sergiliyoruz.. Bu sergi bizim grup olarak Highway Sanat Galerisi’nde açtığımız üçüncü Karma Sergi. Burada açtığımız sergiler sayesinde daha çok sanatsevere ulaşıyor ve eserlerimizi tanıtabiliyoruz. Yeni sergimize de, tüm  sanatseverleri bekliyoruz.” dedi. Sergi, 02 -10 Kasım 2015 tarihleri arasında Highway Outlet Alışveriş Merkezi-Sanat Galerisi’nde görülebilir.-Haber Merkezi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.