23 Nisan 2019
  • Bolu14°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara13°C

İŞ KADINLARI BOLU’DA TOPLANACAK

Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu, Marmara bölgesindeki illerin kadın girişmcilerini ilimizde ağırlayacak.

İş kadınları Bolu’da toplanacak

05 Kasım 2015 Perşembe 10:52

Haber: Beyhan Bayrak

Bolu’da yapılacak olan TOBB Marmara Kadın Girişimciler Kurulları Bölge Toplantısı, 6-7 Kasım tarihlerinde ilimizde yapılacak. Organizasyona İstanbul’dan Bursa’ya, Kırklareli’nden Kocaeli’ye kadar birçok şehirden kadın girşimci katılacak. Kadın girşimcilerin yanı sıra Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan da yetkililer katılacak.

TOBB VE BAKANLIK YETKİLİLER DE KATILACAK

İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Orkide İka, programla ilgili bilgi vererek “Bolu Kadın Girişimcisini Arıyor isimli yarışmamızın ödül töreni, İş Kurumu ve KOSGEB ile birlikte düzenleyeceğimiz uygulamalı girişimcilik eğitiminin belge töreni, Misafir Kurullarımızın temsilcilerinin katılımıyla yapılacak olan istişare ve ortak akıl toplantıları gerçekleştirmeyi, ayrıca bunların yanında, konuklarımıza ilimizin Abant, Gölcük gibi önemli turizm merkezlerine yönelik tanıtıcı geziler düzenlemeyi planlıyoruz” dedi.

MARMARA BÖLGESİNİN ÖNEMİNİ VURGULADI

Marmara bölgesinin ekonomik açıdan ülkenin en önemli coğrafyasını teşkil ettiğin söyleyen İka, “Bizler de İl Kadın Girişimciler Kurullarının Marmara Bölge toplantısını ilimizde gerçekleştirebilmek için Kurul üyelerimizle birlikte yoğun uğraş verdik. Organizasyonumuzun başarıyla gerçekleştirilebilmesi için bütün detaylar üzerinde titizlikle durmaya çalıştık. Bu etkinliklerimiz ile ilimizin sesini daha çok duyurmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.