Bugün:

 

  Ziyaretçi Defteri

 
 Bolulu

23 Ağustos 2014 23:20:29

Geredeli ve Yeniçağalı Okul müdürleri görevde kaldılar. Merkez ilçede bulunan Lise Müdürlerinin ikisi hariç hepsi görevden alındı . Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Hak, adalet, hukuk, objektif değerlendirme, samimiyet, iyiniyet, bunun neresinde. 

 Zafer

23 Ağustos 2014 21:38:42

Kendisi Cumhurbaşkanı olan kişi yetki gaspında bulunarak halen başbakanlık görevini de sürdürüyor. Komşularımızla sıfır sorun diyerek Dışişleri Bakanı olarak görevlendirilen Davutoğlu RTE tarafından yeni Başbakan olarak atanıyor. Sıfır sorun diyerek neden oldukları olaylar ortada… Suriye’de ve Irak’ta iç savaş yaşanıyor. Libya’nın yaşanmaz hale gelmesine katkı sağladılar. Suriye sınırımız yol geçen hanı oldu. İsteyen sınırı ihlal edebiliyor. Esad’a karşı düşmanca tavır sergileyerek, Esad karşıtlarına destek verip, silah göndererek Suriye’de savaşın büyümesine neden oldular. Yaptıkları yanlışlıklar artık tahammül edilemez boyutlara ulaştı. Önce 30-40 bin Suriyeli alacağız ve kamplarda tutacağız dediler. Türk halkına sormadan yaklaşık 3 milyon Suriyeliyi ülkemiz insanının başına bela ettiler. Şimdi ülkemizin her yerinde Suriyelilere karşı tepkiler oluşuyor. Çatışmalar çıkıyor… Bizi yönetenlerden gereğince hesap sormadığımız sürece bu yanlışlıklar zinciri sürüp gidecek. Allah ülkemizi korusun. 

 KORAY

22 Ağustos 2014 22:26:12

sn .hayri mısırlıoğlu görevden alındı diye üzülen hemşehrilerim ..sn hocamızı tanımam siz yazıyorsanız mutlaka iyi insandır sanırım ..ama devir haksızlıklar ve zulüm devri ..benden değilsen ötekileş ,başının çaresine bak devri.. adalet paspas ,herkes haketmediği makamda ..kime ağlıyorsunuzki ..? anlayacaklarmı sanki ? 

 kaptan

22 Ağustos 2014 00:19:24

Milli eğitim müdürüne, Hayri Mısırlıoğlunu görevden aldıranlar başarısız ve basiretsiz arkadaşlarını işbaşında tutarak egolarını tatmin ediyorlar. İşin en kötü tarafı birkaç ay önce okul müdürü olan il müdürümüzün buna hizmet ediyor olması.  

 Bir veli

21 Ağustos 2014 22:06:51

Okulumuz Müdürü Hayri Mısırlıoğlu'ndan veliler olarak çok memnun olduğumuz halde verilen puanlar neticesinde görevden alınmasını şaşkınlıkla öğrendik. Sevilen ve sayılan bir yönetici olan Hayri beyin okulumuza kattığı değerler göz önünde bulundurulursa bu söylemin gerçeği yansıtmadığı aşikardır. Sayın Müdürüm biz her zaman sizin yanınızdayız.Her zaman olduğu gibi meyva veren ağaç taşlandı. 

 İsimsiz

21 Ağustos 2014 21:32:01

Evet çok dogru.Gerçekten tıpkı yavrusu gibi çok emek verdi.Bugün Mehmet Akif Ersoy İlkögretim okulu katileli bir okulsa hocamızı sayesinde ama herzaman oldugu gibi meyva veren agaç yine taşlandı.Çok yazık çok gerçekten çok degerli bir insanı kaybettik Hayri Mısırlıoglu gibi idealist akademisyenler dünyaya sık gelmiyor hakkınızı helal edin hocam sizi tanımak sizinle çalışmak bizler için şerefti. 

 Gönül özgül

21 Ağustos 2014 21:04:56

Yavrunuz dünyaya gelir onu büyütmek için çok emek verirsinizya işte çok degerli okul müdürümüz Hayri Mısırlıogluda tıpkı çalıştıgı diger okullardaki gibi Mehmet Akif Ersoy İlkögretim Okulunu yavrusu gibi eline alıp adım adım büyüttü emek verdi birgün bunların başına gelecegini bile bile çalıştı çabalı.Biz veliler ve okul aile birligi olarak bu durum karşısında şaşkın ve üzgünüz şunuda çok iyi biliyoruzki hepimiz en yüksek notları verdik hatta az bile verdik meyve veren agaç taşlanırmış.Bizim için çok degerli hocamıza kaliteli bir okul bıraktıgı için teşekkür ediyoruz hakkınız ödenmez. 

 garip

21 Ağustos 2014 20:55:01

Hükümdar sadrazamı atadı! Ya Rabbi bu kadar cahil bir ülkeye nasıl toplandı? 

 Heykel-Traş

21 Ağustos 2014 17:35:21

Heykel yıkıldı ama kaidesi duruyor.Bir gece ansızın üstüne konabilir.Vali,yapılırken müdahale edemiyor korkusundan.İşi mahkemeye havale ediyor.Savcının,hakimin canı can değilmi?Yoksa sen PKKnın avukatı Beşir Atalaydanmı korktun? 

 emre altuntaş

21 Ağustos 2014 12:54:38

Karaçayır parkında beslenen güvercinler hasta olduklarında dışarıya ölüme terkediliyorlar belediyenin hic mi veterineri yok yapsbileceğiniz birsey yok mu 

 KORAY

20 Ağustos 2014 21:02:41

bana yazan vatandaş ..kibar dille yazıp hemşehrim diyene teşekkür ederim ..diğer vatandaşa gelince ..yalancılığı meslek edinmiş birinin sözüne nasıl inanalım ? obamanın aradığınıda nereden çıkardınız ..peki siz yanındamıydınız? kartel medyasının poh pohu hoşunuza gidiyor sanırım ? biz niye aday çıkarmadık ? bakın zekanız yine eror veriyor ..sen seçim sistemini değiştirmeyeceksin ..makamından istifa etmeden iki koltuğu zaptedeceksin sonra buna demokrasi diyeceksin keza adaylığı 20 vekile bağlı kılacaksın ..yandaşlarında buradan konuşacak ..yok öyle dava ..64 parti var türk siyasi vizyonunda..bunlardan 27 tanesi seçime girmeye hak kazanmış ..deseydiniz bu partiler aday çıkarabilir ..ozaman görürdünüz ne oy çıkıyor ..siz kumda oynamaya siyaset demeye devam edin ..  

 EFRAİM'E

20 Ağustos 2014 15:06:20

14 MİLYON AİLE FAKİR YARDIMI ALIYOR DEMİŞSİN 4 LE ÇARP DEMİŞSİN BIRAK İKİYLE ÇARP 28 MİLYON YAPAR AKP ZATEN 21 MİLYON OY ALDI DEMEK Kİ YARDIM EDİLENLERİN 7 MİLYONU AKPYE OY VERMEMİŞ SENİN MATEMATİK ÖĞRETMENİN KİMDİ EFRAİM NEREDEN BULUYORSUNUZ BU RAKAMLARI ATIYORSUNUZ BARİ DESTEKLİ ATIN 

 kamil

20 Ağustos 2014 14:24:45

Sayın KORAY isimli değerli hemşehrim,sizinle aynı görüşte olmayanları,basit kişiler olarak tanımlamanız,çok üzücü.Keşke hepimizin birbirine saygılı olduğu yazıları görebilsek.BOLU GÜNDEM gerçekten de her görüşe saygı gösterip,yorumları yayınlıyor.Teşekkür ederim.Ayrıca dünyada itibarı olmadığını söylediğiniz,başbakanı,OBAMA arayıp,siz Türkiye için bir şanssınız demedi mi?  

 KORAYA

20 Ağustos 2014 14:09:17

EKMELETTİN DÜZEN PARTİLERİNİN SENARYOSU DA MADEM SİZ NEDEN BİR ADAY ÇIKARTMADINIZ. AMA TABİ SİZİN GENEL BAŞKANINIZDA FAZLA DİL BİLMİYOR ONUN İÇİN ADAY GÖSTERMEDİNİZ DEĞİL Mİ YADA %3 OY ALARAK REZİL OLMASIN İSTEDİNİZ GALİBA. MİLYAR DOLARLIK SERVET DERKEN????? BERABER Mİ KAZANDIN NASIL İFTİRA ATIYORSUN. MAL VARLIKLARI AÇIKLANDI. ORADA MİLYAR DOLAR FALAN YAZMIYOR. 

 KORAY

19 Ağustos 2014 23:36:02

bana yazan vatandaşlar ..halkın içinden çıkmış derken ??????? milyar dolarlık servet halkın içinden çıkarak nasıl yapılıyor ? sanırım halkı tokatlayan demek istediniz..ekmelettini desteklemedim çünkü onun bu seçime dahil olması düzen partilerinin bir seneryosu ..bu seneryoyu siz anlamadıysanız asıl siz sıfırsınız ..çoğunluğun verdiği her karar doğru olsaydı ..almanlar bir manyağı başa getirip 2. dünya savaşına sebep olmazlardı ..bence dünyanın gözünde muhtar kadar bile değeri yok malüm zatın ..kimse takmıyor ..çünkü hala kahve kabadayısı gözüyle bakıyorlar ..yani vizyon sıfır ..yabancı dil bilecek tabiki ..en basit bir şirkete dahi yönetici ararken 1. dil hatta 2. dil bile şart koşuluyor ..kendiniz basit olduğunuz için basit şeyler size dev aynasında gözüküyor .. 

 heykeltraşa

19 Ağustos 2014 18:05:02

dediğin heykel yıkıldı. 

 kamil

19 Ağustos 2014 15:26:20

KORAY isimli arkadaş,eğer cumhurbaşkanlığı için en önemli kriter yabancı dil ise,neden bir ingilizce öğretmeni bulunup,çıkarılmadı ?Bütün mesele halkın içinden çıkmış ve halkına yabancı olmayan bir lider olmalıydı. Ve halkın teveccühü ERDOĞAN oldu.CHP eğer halkına yabancılaşmış bir politika izlemeğe devam ederse 2015 haziran seçimleri için şimdiden geçmiş olsun.  

 KORAYA

19 Ağustos 2014 13:31:05

MADEM O KADAR SEVİYORDUN EKMELETTİNİ DESTEK OLSAYDIN. SEÇİN SONUÇLARI AÇIKLANDI. SONUÇLAR İÇİNDE OY VERMEYEN SEÇMENİN BİR ETKİSİ VAR MI? YOK YANİ SIFIRSIN. BU YABANCI DİL MERAKI NEREDEN ÇIKTI DÜNYA LİDERLERİNİ KAYMAKAM KENDİ LİDERİNİ MUHTAR OLARAK GÖRÜYORSAN SANA DİYECEK BİRŞEYİM YOK.  

 efraim

19 Ağustos 2014 12:21:16

AKP niçin kazanıyor? Cevap: Devletin sosyal politikalarıyla vatandaşı satın almış. Tam 14 milyon aile fakirlik yardımı alıyor. Dörtle çarp gerisini boşver... Devletin imkanları partiye çalıştı. Peki bu millet ne zaman akıllanır. Cevap: Büyük bir belaya düşünce... Kefen giyenler nerede, Gazaya gitseler ya? Cevap: Gitmaezler, ev, araba, tarla, havadan gelen para... nasıl bırakılır? .... Türkmenler neden pasoport isenir: Cevap: Türk oldukları için... İçerde Türk nüfusu zaten eritilmeye çalışılıyor. Birde dışırdan mı gelsin... ......  

 Ali Rıza DURSUN

19 Ağustos 2014 01:20:38

Yazı 17.08.2014 tarihinde HEPAR Resmi sayfasında yayımlanmıştır. (http://hepar.org.tr/andaval.aspx#more-2066) ANDAVAL Musul ve Kerkük görüşmelerinin kızıştığı 1925 de İngiliz oyuncağı Şeyh Sait, Güneydoğuda silahlı isyana kalkıştı. İsyan bastırıldı, kendisi de asıldı.. Bir kaç gün önce bu herifin heykeli Diyarbakır’da asıldığı yer olan meydana dikildi!.. Yetmedi! Yine bir iki gün önce Pkk’nın 15 ağustos 1984 de Eruh’da ki ilk silahlı baskının da, ilk Türk askerini şehit eden, sonradan kendisi de vurularak öldüren Mahsum Korkmaz’ın elinde kalaşnikof, üzerinde Pkk kıyafetli heykeli Diyarbakır Lice’de bulunan Pkk mezarlığına dikildi!.. İmralı fırıldağı da 30 yıl süren savaşı biz kazandık, şimdi sıra müzakereli barışta mealinde açıklamalarda bulunuyor!.. Olup biteni kardeşlik, özgürlük, demokrasi sanan tüm andavallara duyurulur.. Dünyanın hangi denizi ve gölünde yaşarsa yaşasın en aptal bir balık bile bu ağ’a yakalanmaz ve bu zokayı yemez.. Ama bizde maalesef, insan kalıbında görünmesine rağmen… TEK UMUT TEK YOL HEPAR! Osman Pamukoğlu Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Kamuoyuna duyurulur. YAŞASIN VATAN! YAŞASIN TÜRK MİLLETİ! 

 Heykel Traş

18 Ağustos 2014 22:51:40

Liceye Mahsun Korkmaz isimli teröristin heykeli dikilmiş.Eskiden heykellerin ucube olup olmadığına karar verenler şimdi bu heykelede lütfen birşey söylesinler. 

 KORAY

18 Ağustos 2014 20:44:55

bana yazan arkadaş ..kaymakam kim oluyor biliyormusun ..? tüm dünyadaki liderler ..senin adamın ingilizce bile bilmiyor..birde biliyor numarası yapıyor ...ekmeleddin bey 4 dil biliyor ..konuşmaya gelince pazarda pazarcılarda bağırıyor ..yalan yanlış olduktan sonra konuşmakta sorun yok ...oy vermemek benim tercihim sen kim oluyorsunda bana sıfır veriyorsun ..sen birilerinin goy goyuna gidiyorsan o senin çapın ... 

 SEDAT

18 Ağustos 2014 20:06:09

VATANDAŞIN AKP YE OY VERME NEDENİ: BB ALADDİN YILMAZ; "KARADERE SULARINI BOLUYA KAZANDIRDIK. BOLU SU SORUNU YAŞAMAYACAK." MUHALEFET; "BAŞKAN YALAN SÖYLÜYOR KARADERE SULARI BOLUNUN İHTİYACINI KARŞILAMIYOR." BEN VATANDAŞ OLARAK MUHALEFET PARTISİNİN BAŞKANIN YALANINI ORTAYA ÇIKARMASINI DEĞİL. KARADEREDEN NE KADAR DAHA FAZLA SU ALABİLİRİZİN PEŞİNDE OLMASINI BEKLERDİM. BAŞKAN KARADEREDEN BU KADAR SU ALDI BİZDE ÇELE BARAJINDAN BU KADAR SU TAHSİSİ ALDIK DEMESİNİ BEKLERDİM. BOLUNUN ÖNÜNE TAŞ KOYAN DEĞİL YOL VEREN OLMASINI DİLERDİM. SADECE GENEL BAŞKAN DEĞİL TÜM CHP ZİHNİYETİNİN DEĞİŞMESİ DİLEĞİYLE... 

 Bir Okul Velisi

18 Ağustos 2014 18:02:45

Yazıklar Olsun....Bolu'daki okul müdürlerinin en çalışkanı görevden alındı.Sözde değerlendirmeyi 75 puanı geçememiş.Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulu müdürü Hayri MISIRLIOĞLU ndan bahsediyorum.Gidin okulu bir gezin gorun.2010 yılından beri okul için neler yaptığı belli.Hem akademik başarı hem okuldaki sosyal faaliyetler hem veli ve öğrenci desteği hepsi var ama ne hikmetse sözde değerlendirmeyi geçememiş.Geçiniz siz onu.Ayıptır günahtır.Bolu'da tüm müdürleri görevden alsanız bile tek kalması gereken mudur oydu.Milli Eğitim Müdürü velilerin yuzune nasıl bakacak,öğrencilerin yuzune nasıl bakacak,öğretmenlerin yuzune nasıl bakacak.Biz Milli Eğitim Müdürnün elini vicdanına koyup objektif değerlendirme yapmasını beklerdik,çalışanla çalışmayanı ayırt etmesini beklerdik,Sendikanın yada siyasilerin ağzının içine bakarak emirlerini uygulamasını,emir eri olmasını beklemezdik.Yazıklar olsun.Biz Veliler olarak değerli Okul Müdürümüz Hayri MISIRLIOĞLU na hakkımızı sonuna kadar helal ediyoruz ama başta Milli Eğitim Müdürü olmak üzere bu haksız kararı verenlere hakkımızı helal etmiyoruz.Allah onların ............. versin.Merak etmeyin bir gun sizinde ipinizi çeken biri olur.Yazıklar olsun.Yazıklar olsun. 

 kamil

18 Ağustos 2014 14:07:04

Anlaşılmadık ilginç bir olay var.Tamam AKP zafer kazandı ve CHP de hemen muhalifler ardı ardına genel başkana kazan kaldırdılar.Demokratik kurallar işliyor ve parti kurultaya gidiyor.Peki 10 seçim yenilgisi almış Sayın Bahçelinin neden MHP sinden ses yok ?ÇIT ÇIKMIYOR.Bana çok garip geliyor. 

Toplam Görüş Sayısı: 12810

0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199 
Önceki - Sonraki

 


Tüm İlanlar

Bolu Resmi İlanlar
 
 Çağla Eczanesi:
 Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:29/A BOLU Tel:(0 374) 2122016
 Doğal Eczanesi:
 Yaşamkent M. KalıcıKonutlar İşmerkezleri 28. Blok Z-9 BOLU Tel:(0 374) 2752725

Tüm Yazı DizileriBolu'da Hava Durumu:


 
Email:
bilgi (@) bolugundem.com   Telefon: (0374) 215 05 72
 

 

 

Tasarım: EvrenKENT

© 2003-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Bolu GÜNDEM Gazetesi.
Bolu Gündem Gazetecilik, Matb. ve Reklam Tic. Ltd. Şti. www.bolugundem.com 

Site Yönetimi  -  Mail Yönetimi