Bugün:

Ziyaretçi Defteri
 
 
Bolu Gündem'i Facebook'dan takip edin.
 
BoluSpor Tarihi

Tüm Yazarlar


 

  Ziyaretçi Defteri

 
 genç

20 Nisan 2014 12:46:35

Yaşlı delikanlı kasım bey sen polisi ne cok seviyomuşsun sen yanında bulunduğun insanlara tesekkür et onlara saygım sonsuz yoksa polis hepimizi alırdı ordan televizyon ağzınıda ne cok benimsemissin alın bunu burdan diyosun paketmiyim ben sen bildin beni 

 KORAY

19 Nisan 2014 20:04:54

UZUN ADAMIN YAPTIĞI HERŞEYE KARŞIYIM AMA 3. KÖPRÜYE KARŞI OLDUĞUMU FALAN YAZDIĞIMI HATIRLAMIYORUM ..REYTİNG ARTTIRMAK İÇİN ORTAYA LAF ATMA ..DİYECEKSİNKİ İŞTE BÖYLESİNİZ HİÇ Mİ İYİ ŞEY YAPILMIYOR ? ÖNCE DEVLET ADAMI OLMAYI SONRADA DEVLET YÖNETMEYİ ÖĞRENSİNLER ..SONRA BAKARIZ ..BUNLAR KARGA YAKALASA BO..UNDAN PAY ALMAYA BAKARLAR  

 koraya

19 Nisan 2014 15:51:00

KORAY 3.KÖPRÜYE NEDEN KARŞISIN Bİ AÇIKLAR MISIN? 

 Ali Rıza DURSUN

18 Nisan 2014 21:50:05

"Paralel ve Haşhaşi "nitelemesi yapılan Hakim Sözcü gazetesine konuştu; Adana 8'inci Asliye Ceza Hakimi Hüseyin Bolat,"Paraleldi,Üçgendi,yamuktu bunu bilmem.Korkum yok."dedi ve tüm yargı camiasına ders olacak şu açıklamayı yaptı; "7 Sülalemde bir cemaatçi bulsunlar,mesleği bırakır giderim.Ben Cumhuriyetin ve Türk Milletinin hakimiyim.Kararlarımı buna göre veririm.Vicdanımın sesini dinlerim." Yorum siz değerli Bolu gündem Ziyaretçi sayfası okuyucularının. Yaşasın Vatan! Yaşasın Türk Milleti! 

 KORAY

18 Nisan 2014 20:20:42

asıl sen kusura bakma seviyene inemedik .. 

 

18 Nisan 2014 15:12:17

üzgünüm koray. tezin akademik değil demek ki. akademik tezlerin hepsini yök'e teslim edilmek zorunda. kusura bakma ama tezin biraz hikaye gibi durmaya başladı gözümde. 

 hacer

18 Nisan 2014 10:22:15

koraya hacere yazan zavallı neden korkuyorsunda adını yazmıyorsun bak benim adım hacer kadın halimle cesurca yazıyorum da adımı sen nasıl bir korkaksın ki adını yazma soyadını istemiyorum bile cesaretini gösteremiyorsun. korkak biriyle laf yarışına girmek istemiyorum. cambazsın yalancı ve sahtekarların peşinden giden bir yalakasın. varmı ötesi???? sadece burada gazeteyi okunur hale getirmek amacın. derdin ne reyting mi? ben senin sıkıntını biliyorum seni rencide etmemek için adını yazmıyorum. korkak birine cesaret verecek halimiz yok...CESARET YÜREKTEN GELİR sende bunu biliyorsun ama yürek gerek doğrumu?  

 GÖREVLİ

18 Nisan 2014 08:40:14

Doğalgaz dağıtımı programı ile ilgili iş ve işlemler ne zaman başlayacak. Evlerimize taşınmak için doğalgazıngelmesini bekliyoruz. Tam bir DEVLET SIRRI'na dönüştür. İnsanların maddi olarak kendilerini hazırlamak için bu konuda bilgilendirilmek gerekmez mi? Bunu sağlamak çok mu zor. Boludaki firma yetkili değilse yetkili olanlarla neden konuşulmuyor. Şimdiye kadar afaki sözlerle ve vaatlerle konu geçiştirildi.Bir sözüm de Sayın İl Yöneticilerine, Bolu bu kadar mı sahipsiz, yapmayın ALLAH aşkına hiç olmazsa siz bu duruma bir açıklık getirin. Sayın Vali,Sayın Belediye Başkanı, doğalgaz dağıtım programını lütfen başlatın ve vatandaşları bilgilendirin.  

 KORAY

18 Nisan 2014 06:49:48

bu arada her tez de yök e verimez .ülkenin gidişatından endişe duyan kurum ,dernek ve siyasi partilere verilir ..tez ine değer verenlere sunulur ...denk bütce nasıl oluşur ..daha önceki yıllarda havuz sistemi nin getirileri ..bütcedeki kara delikler bunları kapatmanın yolları..sana anlatmak isteyipte kafanın almadığı çoğu şey ..sen kafanı yoma bence nasılsa herşey güllük gülistanlık . 

 Bi şey soriim mi?

17 Nisan 2014 21:41:54

Bişey sorcam... 30 Marttan beri hiç TAPE göreniniz oldu mu? Mesele gerçekten de yolsuzluk muymuş?! 

 KORAY

17 Nisan 2014 21:30:30

biz adama adam deriz ..herşey ortada ..sn pamukoğlunun hakkında şaibe,hırsızlık ,yolsuzluk yok ..o yüzden kafanı yorma ..bir ülkede makam sahibi olmak insana şeref katmaz ..şeref ve onur doğuştan gelir asalet aileden gelir ..birileri bunu sonradanda kaybedebilir ..Türkiye niye karışmadı diye soruyorsun ..sizin adamda uzun boy, ceviz zeka olduktan sonra oda yakındır meraklanma ..burdan şu sonucu çıkarma ..ben ülkenin karışmasını isteyen biri değilim ,lakin söylemleriniz herkesi düşman ettiğine göre durum pek iyiye gitmiyor ..kim bu düşmanlar ..diğer % 50 nin içindeki aleviler,ulusalcılar,karşıt medya,cemaat,bazı polisler ,askerler ...dost kim ? sürekli alkışlayanlar .....nün kılıyık diyenler vapurla,trenle bedava miting alanına taşınıp bedava sandviç dağıtılanlar resim çekildikten sonra dağılanlar ( kesin bundanda haberin yoktur ) o yüzden benin tezim sana ağır gelir kafanı yorma ! bu arada babacan amcanız avrupada döviz darboğazına gireceğimizi falan söylüyor ..aman dikkat et ..çünkü ABD dünya piyasasına verdiği döviz de önemli düşüş gerçekleştirdi ..benden söylemesi ..paran varsa dövize yatır oldumu ?MB deki dövizlerede güvenme  

 

17 Nisan 2014 16:30:22

koray şu tezinin tam adını ver de yök'ten bir bakalım, indirelim. 

 koraya

17 Nisan 2014 14:10:49

sizin buradan dönemin başbakanına ağzınıza gelen herşeyi söylemeye hakkınız var. biz sizin genel başkanınız hakkında yazınca sokak ağzına dönüştü diyorsun önce kendi yazdıklarına bakacaksın sonra karşındakini eleştireceksin ben seninle buradan rakamlar üzerinden konuşmaya da çalıştım ama sen ondan anlamıyorsun. gezi olayları hakkında ne düşünürsünüz arap baharı falan onlar hakkındaki ön görüleri nelerdir. ukrayna niye karıştı. tüm bu karışıklığın ortasındaki türkiye niye hala karışmadı. 

 öğretmen3556

17 Nisan 2014 11:23:14

dualarımın tutmasına çok sevindim.artık sayın cavuşoğlu REKLAMLARI bırakır sanırım.2AY BİLE ONA BÜYÜK NİMET 

 Nurettin Bilir

17 Nisan 2014 10:29:49

Doğalgaz dağıtımı programı ile ilgili gerçek bilgi ne zaman verilecek merak ediyorum. Tam bir DEVLET SIRRI haline getirdiler.İnsanları maddi olarak kendilerini hazırlamak için bu konuda bilgilendirilmek gerekmezmi? Şimdiden bütçelerin ayarlanmasına imkan sağlamak çok mu zor. Boludaki firmanın ofisin,tahsilat bürosu işinden başka bir konuda yetkili olmadığı anlaşılıyor. Şimdiye kadar afaki sözlerle ve vaatlerle konu geçiştirildi.Bir sözüm de Sayın İl Yöneticilerine, hiç olmazsa siz bu duruma bir açıklık kazandırın.Sayın Vali,Sayın Belediye Başkanı, doğalgaz dağıtım programını lütfen öğrenin ve vatandaşları bilgilendirin.  

 

17 Nisan 2014 02:04:16

Merhaba, izzet baysal üniversitesi tıp fakültesi fizik tedavi hastanesi filmlerinizi istediğinizde CD ücreti olarak 5 TL almaktadır. Hasta hakkı olarak hastalığımla ilgili filmleri almam gerekir, bu ücret neden alınmaktadır ? üniversite döner sermayesi denildi, ancak bu uygulama hiç bir yerde yok, bir hasta olarak filmleri alıp başka bir doktora gösterebilirim bu en doğal hakkım, buna neden para ödemek zorunda kalayım, illa ödeyeceksemde CD ücretşi 25 kuruştur, neden 5 tl alınıyor? HİÇ BİR SAĞLIK KURUMUNDA OLMAYAN BİR UCUBE KURAL(!) iyi çalışmalar , teşekkürler,  

 KORAY

16 Nisan 2014 21:44:22

ağız gerçekten sokak ağzına dönmeye başladı ..ağız ishali tehlikelidir.. devletin gidişatı hakkındaki öngörüler kehanet değil gerçek devlet adamlığının ve liderliğin özelliklerindendir ..10 sene önce başka şimdi başka konuşmak devlet adamlığı değil omurgasızlıktır ..önünde net in hertürlü imkanı incelersin görürsün .bakanınızın sahte ekonomi grafiklerini inceleyeceğine gerçek devlet adamının konuşmalarını öngörülerini incele ..kim olduğunda önemli değil bence ..isimsiz adam olunmaz .. 

 Hz. Muhammedi doğru anlamak.

16 Nisan 2014 20:45:13

O misvak kullanmayı değil, dişleri temizlemeyi emrederdi. Bugün herkesin ortasında sünnet gerekçesiyle kocaman bir sopa parçasıyla dişlerini ovan birini görse kesinlikle men ederdi. O bugün burada olsaydı, en kaliteli elektrikli fırçayı ve macunu kullanırdı. Herhalde lokantada üç parmakla, kaşık, bıçak kullanmadan yere bağdaş kurup, oturarak yemek yemezdi. Yolculuk yapacağı zaman getirin devemi, merkebimi demezdi. Onu anlamak için insanları asr-ı saadet’e götüremezsiniz. Ya ne yaparsınız? Onu bu çağa taşırsınız. Onun sünneti; güzel ahlaktır. O en güzel ahlaka, yaradılışa sahip bir insandır. Güzel ahlak ibadetlerinizdeki eksikliği tamamlar, lakin fazla ibadet ahlak eksikliğinizi tamamlamaz derdi. Onun sünneti; doğruluktur. O daha Rasulullah olmadan emin olmuştu. O peygamber olmadan öncede ahlakıyla Müslüman dı. Ona düşmanları da Muhammed’ül-Emin diye hitap ederdi. Onun sünneti; sevgi ve merhamettir. İnsanlara merhamet etmeyene Allah’ta merhamet etmez derdi. Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş olmazsınız derdi. Onun sünneti; aile ve çocuk sevgisidir. Sizin en hayırlınız ailesine en iyi davranandır derdi. Çocuk kokusu cennet kokusudur derdi. Onun sünneti; Tabiat sevgisidir, Kimin elinde bir fidan varsa, kıyamet bile kopuyor olsa onu eksin derdi. Taif’i fethettiğinde ağaçların kesilmemesini, yeşilliğin korunmasını Taiflilerle yaptığı antlaşma maddeleri içine koyduracak kadar çevreciydi. O, tüm yeryüzü ümmetime mescit kılındı buyurarak, her yerin bir mabet kadar temiz tutulmasını istemişti. Onun sünneti; hayvan sevgisidir; siz yeryüzündeki canlılara merhamet edin ki, göktekiler de size merhamet etsin derdi. Devesine ağır yük yükleyene, ona yüklediğinden daha fazlasını günah olarak sen yükleniyorsun demişti. Onun sünneti; insanlarla iyi geçinmek, onlara yardım etmektir. O komşusu aç iken, tok yatan bizden değildir derdi. Komşusu kendisinden emin olmayan kimse mümin olamaz derdi. Onun sünneti; Çalışmaktır, üretmektir, kazanıp, dağıtmaktır. İki günü eşit olan aldanmıştır, çalışan ele cehennem ateşi değmez derdi. Tembelliği, miskinliği günah sayardı. Onun sünneti; tevazudur, alçak gönüllülüktür. Ben sizin kralınız değil, sizden biri ve kuru ekmek yiyen bir kadının çocuğuyum derdi. O insanlara sultanlar gibi kullarım dememiş, Şeyhler gibi müritlerim diye seslenmemiştir. O yanındakilere ashabım, dostlarım derdi. Onun sünneti; kimseye yük olmamaktır, kendi işini kendi görmektir. Öyle ki, onun bir defasında insanlardan biat alırken şöyle biat aldığını görüyoruz. Kimse kimseye yük olmasın. Hatta devesinin üzerinde iken düşen kamçısını bile arkadaşından, alıp vermesini istemesin. Kendisi inip alsın. Bilirsiniz o mübarek hayvan ne kadar zor çöker ve ne törenlerle ayağa kalkar değil mi? Onun arkadaşları bir yolculuk esnasında, birisi ben koçu keseyim, diğeri de ben yüzeyim demişti. O da ben güzel ateş yakarım deyip, çalı çırpı toplamaya başlamıştı. Onun sünneti içinde yaşadığı Arap toplumunun adetleri, gelenekleri değildir. Onun sünneti hayatın değişmez evrensel ilkeleridir. Onun sünneti Kuran’ı yeryüzünde uygulamaktır. Bu yüzden o yaşayan, yürüyen Kuran’dır. 

 zekai

16 Nisan 2014 20:29:23

Mengende tema vakfı çocuklar 2saat içinde bi kamyon çöp toplamışlar mesire alanlarından ne kadar üzücü bi durum.gerçektende piknik alanlarına başta düğüncüler olmak üzere herkes kirletiyor ve bu durumdan ne hikmetsehiç kimse şikayetçi değil 

 HAYVANSEVERE

16 Nisan 2014 16:24:32

SAYIN HAYVANSEVER BENDE HAYVANLARI SEVERİM AMA BU HAYVANATTAN KORKAN İNSANLAR DA VAR. KÜÇÜKKEN KÖPEK TARAFINDAN KOVALANMIŞ VEYA ISIRILMIŞ BİRÇOK İNSAN VAR. ONLARINDA BU PARKTAN YARARLANMASI İÇİN KÖPEKLERİN PARKA GİRMESİ YASAKLANMIŞTIR. AYRICA CANIMIZDAN ÇOK SEVDİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ DA O PARKTA OYNAMAKTADIRLAR ELİM BİR KAZANIN MEYDANA GELMEMESİ İÇİN KÖPEKLERİN PARKA GİRMESİ YASAKLANMIŞTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. 

 NURA

16 Nisan 2014 16:15:18

ONUN İÇİN ZATEN "KENTSEL DÖNÜŞÜM" DİYE BİRŞEY ÇIKARILDI NUR HANIM. 

 koraya hacere

16 Nisan 2014 13:22:37

hacer ne olursun kim olduğumu bir yaz bende merak ettim şimdi. koraya yavheehe kahin pamukoğlu hazretleri başka neleri ön görmüş neleri teşhis etmiş. onun söyleyip te gerçekleştiği hiç bir şeyi görmedim. 

 NUR

16 Nisan 2014 11:19:53

Bolu da gelecek de nereyi ekip biçeceğiz tüm ova parselleniyor .HER YERE BİNA YAPILIYOR.AÇ KALACAĞIZ.nerede planlı programlı şehirleşme .birde ALLAH RIZASI İÇİN ŞEHİR MERKEZİNDEKİ YOLLARI BİR DÜZELTİN,ASFALT DÖKÜLÜYOR SONRA ASFALT KAZILIYOR, RAST GELE ÖRTÜLÜYOR.NEDEN YAPACAĞINIZI ÖNCE YAPIP SONRA ASFALTLAMIYORSUNUZ. BAYIR BACA .ARABALARIN ŞAFTI KAYDI. 

 hayvansever CAHİLE

16 Nisan 2014 11:13:17

Bolunun yarısı bolu ya dışarıdan gelenlerden oluşmak da 25-30 sene öncesine kadar şehir merkezinde evlerimizin kapıları açık kalsın,pazarda bçantanızı unutun ,çocuklar caddelerde akşama kadar sokaklarda gezerdi de kimsenin malına da canına da namusuna da bir şey olmazdı.Ne zaman bolu göç aldı güven bitti.Ben boluya dışardan gelen bir kaç kişiye akrabalarıma yapmadığım maddi manevi iyilikleri yaptım iyilik tabi ki karşılıksız olur fakat iyiliğe iftira, yalan kötülükle karşılık da verilmez ben yabancılardan bunu gördüm .....İşte Bolulular yabancılara karşı bu yüzden temkinli davranmak zorunda kalıyor.Ben de Boluluları beyenmeyenlere şunu söylüyorum madem bolu soğuk,yobaz İYİ OLAN KENDİ MEMLEKETLERİNİZE GİDİN DE BİZDE RAHAT EDELİM ,İYİ OLSA ZATEN BURADA İŞİNİZ NE......... 

 hacer

16 Nisan 2014 09:47:44

koraya yazan kişinin kim olduğunu tahmin edebiliyorum :) yazayım mı? kim olduğunu adınla soyadınla ? 

Toplam Görüş Sayısı: 12533

0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199 
Önceki - Sonraki

 


Tüm İlanlar

Bolu Resmi İlanlar
 
 Aylin Eczanesi:
 İ.Baysal Cad. No:63-18 BOLU Tel:(0 374) 2132356
 Kevser Eczanesi:
 Kültür Mh.Yavuz Sok. No:21/A BOLU Tel:(0 374) 2701505

Tüm Yazı DizileriBolu'da Hava Durumu:


 
Email:
bilgi (@) bolugundem.com   Telefon: (0374) 215 05 72
 

 

 

Tasarım: EvrenKENT

© 2003-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Bolu GÜNDEM Gazetesi.
Bolu Gündem Gazetecilik, Matb. ve Reklam Tic. Ltd. Şti. www.bolugundem.com 

Site Yönetimi  -  Mail Yönetimi