3 iSiM, 3 ÖNEMLİ GÖREV

3 iSiM, 3 ÖNEMLİ GÖREV

Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni oluşturulan Merkez Yönetim Kurulu'nda Umut Oran İş, Çalışma Hayatı ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak yer alırken, Gökhan Günaydın MYK Sekreteryası, Meslek Kuruluşlarıyla İlişkiler ve MYK Raportörlüğünden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev alacak.İzzet Çetin ise MYK'da üye olarak bulunacak.

CHP, gerçekleştirdiği 33. Olağan Kurul'da Kemal Kılıçdaroğlu'nu Genel Başkan olarak seçti. Ardından CHP Parti Meclis üyeleri belli oldu ve Bolu'dan tanıdığımız 3 isim olan Umut Oran, Gökhan Günaydın ve İzzet Çetin mecliste yer aldı. Önceki gün açıklanan CHP MYK'da yine aynı isimlerin yer alması, Bolu'da büyük bir sevinç yarattı. Umut Oran Çalışma Hayatı ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Gökhan Günaydın MYK Sekreteryası, Meslek Kuruluşlarıyla İlişkiler ve MYK Raportörlüğünden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı ve İzzet Çetin de MYK üyesi olarak görev aldı. Bolu'dan 3 ismin, partinin önemli kademelerinde görev alması Bolu kamuoyu tarafından memnuniyetle karşılandı.

Umut Oran, Bolu'da faaliyet gösteren Domino Tekstil'in sahibi. Geçtiğimiz seçimlerde CHP Genel Başkanlığı için aday olmuş ve seçimi kaybetmişti. Gökhan Günaydın Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğretim görevlisi, aynı zamanda Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı. İzzet Çetin ise serbest mali müşavir, sendikacı ve 22. Dönem CHP Kocaeli milletvekilliği yaptı.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.