AK Parti’de hedef tüm belediyeler

AK Parti’de hedef tüm belediyeler

AKP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kongre sonrası bir akşam yemeği düzenlendi.Yemekte bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Emin Güz, “Bolu halkının takdiri ile bütün belediyeleri kazanmayı hedefliyoruz” dedi.

AKP Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kongre sonrası bir akşam yemeği düzenlendi.Yemekte bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Emin Güz, “Bolu halkının takdiri ile bütün belediyeleri kazanmayı hedefliyoruz” dedi.

Düzenlenen tanışma ve kaynaşma yemeğine Bolu Milletvekilleri Metin Yılmaz, Yüksel Çoşkunyürek, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özbostancı, AKP İl Başkanı Mehmet Emin Güz ve partililer katıldı.

Merkez ilçe kongresini de tamamlayan AKP İl ve Merkez ilçe yönetimi, Merkez İlçeye yeni katılan üyeler ile tanıştı. Yemeğin ardından konuşmalara geçildi.

Açılış konuşmasını kısa tutan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, yeni katılan ve görevine devam eden partililere başarılar diledi.

“Hedefimiz bütün belediyeleri almak”

Ardından AKP İl Başkanı Mehmet Emin Güz de bir konuşma yaptı.

Güz konuşmasında, AK Parti siyasi hareketinin Türkiye'nin muhasır medeniyetlere ulaşması adına geliştirilmiş projenin adı olduğunu söyledi.

Güz konuşmasına şöyle devam etti: “Biz diyoruz ki, bizim insanımızda gelişmiş ülkedeki insanlar kadar iyi yaşamaya, hukuk devletinin, demokrasinin kalkınmanın kıymetlerinden faydalanmaya hakkı vardır. Biz diyoruz ki, milletimiz yüzyıllardan beri kurmuş olduğu medeniyetlerle dünya ülkelerine bir nefestir, bir soluktur. Bu açıdan AK Parti siyasi hareketi halkıyla bütünleşmiş, halkına tepeden bakmayan halk iradesini yegane karar merci olarak kabul etmiş, siyasi hareketin adıdır. Sizler çocuklarınızdan ailelerinizden dinlemenizden ayırdığınız vakti bu davaya adamış bulunmaktasınız. Ancak içimizdeki memleket sevdası, milletimize olan sevda, bizim bu yolumuzu kolaylaştırmaktadır. Önümüzdeki yerel seçimlerde hepimiz daha fazla yorulacağız, daha fazla terleyeceğiz. Bu yüzden kardeşlik, birlik bütünlük daha fazla önem arz etmektedir. Bu kardeşlik manzarası bizi heyecanlandırmaktadır. Bu birlik-beraberlik içinde milletimizin verdiği güç ile Bolu halkının takdiri ile bütün belediyeleri kazanmayı hedefliyoruz. Sizlere güveniyorum.”

“Önümüzdeki seçimde de başaracağımızdan hiç kuşkum yok”

AKP Bolu Milletvekili Yüksel Çoşkunyürek de konuşmasında; “Bizler sizlerle beraber bu yolda yürümenin haklı gururunu yaşıyoruz. Tarih bugünleri mutlaka çok farklı bir şekilde yazacak. Nasıl İstanbul'un fethini hiç kimse unutmuyor. Fetihte görev alan erinden komutanına kadar herkes eski bir çağı kapatıp, yeni bir çağı açıp ve yüzyıllarca bu topraklar bu milletin var oluşunun kapısını açtıklarının, belki o gün bu kadar farkında değillerdi. Ama biz 1453 yılını onurla ve heyecanla anıyoruz. AK Parti hareketi de Türkiye'de önümüzdeki yıllarda herkesin bahsedeceği bir değişim ve dönüşümün başarının yılı olarak anılacaktır. Bizler canımızdan çok sevdiğimiz bu ülkeye böyle bir değişim ve dönüşümde görev almanın heyecanını yaşıyoruz. Gururluyuz bu ülkeye kazandırdıklarımız var. Bu millete yaşamını düzeltecek ferahlatacak bir çok katkımız var. Tabiî ki her şey düzelmiş sorunlar bitmiş değil. Mutlaka çözülmesi gereken sorunlar da var. Yapmamız gereken işler de var. Bunlar da inşallah önümüzdeki günlerde el ele omuz omuza vererek çözeceğimize inanıyorum. Teşkilatlar olarak işimiz kolay olmadığının altını çizmek istiyorum. Çünkü bizler AK Parti olarak ortaya koyduğumuz çıta her geçen gün yükseldi. Girdiğimiz 3 seçimde de başarılı çıkmış teşkilatlar olarak inşallah önümüzdeki seçimde de başaracağımızdan hiç kuşkum yok.”

Milletvekili Metin Yılmaz da AK Parti’nin kurulduğu günden, bugüne kadar geldiği süreci anlattı.

Yılmaz da konuşmasında; “İl yönetimi, merkez ilçe, kadın kollarımız hepimiz bu yemekte bir arada olabiliyorsak AK Parti’nin geleceğinin daha güzel olacağını ve daha güzel günleri yaşacağımızı rahatça söyleyebiliriz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.