AKP, Seçim İşleri Bölge Toplantısı’nı yaptı;"Güç birliği içinde olacağız"

AKP, Seçim İşleri Bölge Toplantısı’nı yaptı;"Güç birliği içinde olacağız"

AKP Seçim İşleri Bölge Toplantısını 7 ilden gelen temsilciler ile gerçekleştirdi. Köroğlu Otel'de bir araya gelen AKP'liler, seçim çalışmalarının startını verdiler. Yapılan konuşmalarda altı çizilen nokta ise, yürütülecek karşı kampanyaların el birliği

AKP Seçim İşleri Bölge Toplantısını 7 ilden gelen temsilciler ile gerçekleştirdi. Köroğlu Otel'de bir araya gelen AKP'liler, seçim çalışmalarının startını verdiler. Yapılan konuşmalarda altı çizilen nokta ise, yürütülecek karşı kampanyaların el birliği, güç birliği ile atlatılacağı idi.

Dün öğlen saatlerinde Köroğlu Otel'de yapılan AKP Seçim İşleri Bölge Toplantısına, AKP İzmit Milletvekili Eyüp Ayer, Konya milletvekili Ahmet Büyükakkaşlar, Sakarya milletvekili Sefer Ayhan Üstün, Kadın Kolları Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Meral Kirişçioğlu, Milletvekili Mehmet Güner, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AKP İl Başkan Vekili Mehmet Emin Güz katıldı. Açılış konuşmasını yapan Mehmet Emin Güz, 4 yıllık iktidarları süresince çözülmesi güç sorunların altından başarı ile kalktıklarını söyledi. Güz, AKP iktidarı olarak görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını vurgulayarak, önlerindeki seçimlerden de alınlarının akı ile çıkacaklarını belirtti.

YILMAZ; “BOLU, DÜNYANIN VE TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL ŞEHRİ”

Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu'nun dünyanın ve Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olduğunun altını çizerek, doğal zenginliklerinden söz etti. İki büyük metropol arasındaki Bolu'yu geleceğe taşımaya çalıştıklarını söyleyen Yılmaz, Bolu Dağı Tüneli'inn Bolu'ya ulaşım açısından büyük kolaylık sağlayacağını belirtti. Yılmaz ayrıca, belediyenin çalışmalarından da övgü ile bahsederek, komşu illerden gelen katılımcılara tavsiyelerde bulundu. Her ay ilçe belediye başkanları ile bir araya gelerek, sorunlara iş birliği içinde çözüm bulduklarını anlatan Yılmaz, seçim yılına girildiğine de dikkat çekti. Yürütülecek çamur atma kampanyalarına karşı da tüm yerel yönetimler, milletvekilleri ve teşkilatlar olarak güç birliği içinde atlatacaklarını da savunan Yılmaz; “Başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

GÜNER; “MORAL BOZAN KAMPANYALAR YAPILACAK”

Bölge toplantısında katılan Milletvekili Mehmet Güner de, seçim atmosferine girildiğini söyleyerek; “Moral bozan kampanyalarla karşı karşıya kalacağız. Hatta kaldık bile. Bizi neredeyse hırsızlıkla suçlayacaklar. Yılmamalıyız. Parti teşkilatları olarak, tüm sıkıntıları birlik içinde aşacağız. Türkiye'nin istikrara ihtiyacı var. Bunu da AKP olarak sağladık, gelecek dönemde de sağlayacağız. Herkes üzerine düşen görevi başarı ile yapacaktır” diye konuştu.

BÜYÜKAKKAŞLAR; “TEK BAŞINA İKTİDAR ŞART”

AKP Seçim İşleri Bölge Toplantısında konuşan Konya Milletvekili Ahmet Büyükakkaşlar ise, AKP'nin 5. yılına giren iktidarı döneminde, ekonomik, ulusal ve uluslararası politikalarının başarısını anlatarak, Türkiye'nin tek başına iktidarlara ihtiyacının olduğunu bildirdi.

KİRİŞÇİ; “ANA MUHALEFETİN KORKULU RÜYASIYIZ”

Kadın Kolları Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Meral Kirişçioğlu ise yaptığı konuşmada, kadın kolları olarak, kazanılan seçimlerde olağanüstü performansla büyük pay sahibi, olduklarını ifade etti. Kirişçioğlu, kadın, çocuk ve aile bazında yaptıkları çalışmaların iktidarları döneminde takdir topladığını da söyleyerek, çalışmalarının etkin şekilde sürdüğünü ve seçim yılında da süreceğini belirtti.

“Yürüttüğümüz çalışmalarla, ana muhalefet partisinin korkulu rüyası olduk” diyen Meral Kirişçioğlu, disiplinli şekilde görevlerini yerine getireceklerini de vurgulayarak, başarıyı önümüzdeki seçimlerde de yakalayacaklarını iddia etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.