‘AKP’ye seçimi kazandıracak kişi benim’

‘AKP’ye seçimi kazandıracak kişi benim’

*Bolu’yu dünya kenti yapmak ve hakettiği yere getirmek üzere bu göreve talip olduğunu ifade eden Tahsin Akduman; “İnanmadan ve kendine güvenmeden bir işe girilirse başarılı olunamaz. Ben kendime, tecrübeme ve bilgi birikimime güve

*Bolu’yu dünya kenti yapmak ve hakettiği yere getirmek üzere bu göreve talip olduğunu ifade eden Tahsin Akduman; “İnanmadan ve kendine güvenmeden bir işe girilirse başarılı olunamaz. Ben kendime, tecrübeme ve bilgi birikimime güveniyorum. Partime artı oy kazandıracağıma inanıyorum. AKP’ye seçimi kazandıracak olan kişi benim” dedi.

AKP’den çıkan üçüncü aday adayı olan Tahsin Akduman, var olan hizmet yarışına taliplerin çok olmasının Bolu halkı için sevindirici olduğuna dikkat çekerek; “Ne kadar çok seçenek olursa insanların seçme şansı o kadar artar” dedi.

Halktan aday adayı olması için yoğun bir talep geldiğini ve gücü halktan alarak bu yola girdiğini belirten Akduman; “Partimizden bu göreve aday olmak isteyen iki kişi daha var. Bu göreve hangimiz gelirsek gelelim Belediye hizmetleri çok daha iyi yürüyecektir. Bu durumda seçimi hangi ismin en kolay kazandıracağını düşünmek lazım. Ben gücünü halktan alan bir kişi olarak bunu başaracağımı düşünüyorum. Yani AKP’ye seçimi kazandıracak olan kişi benim” şeklinde konuştu.

Bolu’ya şimdiye kadar hiç sağ partilerden bir Belediye Başkanının gelmediğini belirten Tahsin Akduman; “Bu şansı şimdi yakaladık. Bu şansı da çok iyi kullanmamız gerekiyor” dedi.

Önümüzdeki Cumartesi günü saat 13.00’de resmi başvurusunu yapacağını açıklayan Tahsin Akduman; “24 yıllık memuriyet hayatımın 20 yılı Bolu’da geçti. Bolu halkının her türlü mevkide vereceği her görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Çünkü Bolu’yu seviyorum. Tek amacım Bolu’ya hizmet etmek” dedi.

İnsanların kendisini tecrübesine, bilgi birikimine ve geçmişine bakarak değerlendirebileceğini belirten Tahsin Akduman; “Bolu ile ilgili çeşitli projelerim ve hayallerim var. Bunları adaylığım kesinleştikten sonra ayrıntılı olarak Bolu halkına deklare edeceğim” dedi.

Belediyecilik konusunda kendisinin de yeteri kadar tecrübesinin bulunduğunu belirten Akduman; “Şu ana kadar yapmış olduğum görevde verdiğim hizmetler belediye hizmetleri ile aynı ve hatta daha zor şartlarda verilen hizmetler. Görevimi zor şartlarda başarı ile gerçekleştirdiğime inanıyorum. Yani bu demek oluyor ki bu konuda çok daha fazla tecrübem var” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.