Allah selamet versin

Allah selamet versin

Ali Ercoşkun'un Kurban Bayramı'nda Tanju Özcan'a yönelik yaptığı açıklamaya, CHP İl Başkanı Tanju Özcan'dan cevap gecikmedi. Özcan açıklamasında, “Ali Bey benim siyasi muhatabım değil. Bu söylemler Alaaddin Yılmaz söylemleridir. Ali Bey, Yılmaz'la çok fazla vakit geçiriyor herhalde. Kendilerine Allah selamet versin diyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Tanju Özcan gazetemize yaptığı açıklamada, “Ali Ercoşkun'un yaptığım açıklamayı hafife alırcasına yorumlamasına bir anlam veremedim. Biz bugüne kadar yaptığımız siyasi çalışmaların sonuna kadar arkasındayız ve ne söylediğimizi çok iyi biliyoruz. Ayrıca Ali Bey benim siyaseten rakip olarak gördüğüm bir kişi değildir. Bugüne kadar üslubuna ve konuşmasına dikkat eden bir parti başkanının, bu türlü bir açıklamayı neden yapma gereği duyduğuna bir anlam veremiyorum. Bu üslup ve tavır Alaaddin Yılmaz tavrıdır. Zannediyorum ki Ali Bey Alaaddin Yılmaz'la çok uzun vakit geçiriyor. Kendilerine Allah selamet versin diyorum. Eğer Ali Bey ve diğer AKP'li yöneticilerden biri benimle siyasi olarak bir şey tartışmak istiyorsa, ben kamuoyunun önünde, halkın gözü önünde her türlü tartışma yapmaya da hazırım” dedi.

ÇOK DAHA İLERİ BİR SEVİYEDE BULUNUYORUZ

Özcan açıklamasının sonunda, milletvekilliği ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Ben milletvekilliği konusunda yaptığım açıklamanın sonuna kadar arkasındayım. 29 Mart yerel seçimlerinde almış aldığımız oy oranına bakıldığında, Bolu'dan kesinlikle bir tane milletvekili çıkartacağımız ortadadır. Ayrıca biz 29 Mart'tan bu yana parti olarak çok daha ileri bir seviyede bulunuyoruz. İl Genel Meclisi Üyemiz Hakkı Fidan bir yerde biz Bolu'nun köylerinden en az 10 bin oy alırız dedi. Hakkı Bey'in bu açıklamasını tebessümle karşılayan AKP'liler olmuş. Biz seçim döneminden bu yana merkez ilçede 60 tane köyü dolaştık. Köylerde gördüğümüz tabloya bakarak, Hakkı Bey az bile söylemiş. Köylerde CHP'ye yönelik bakış açısı değişmiştir. Bu değişim, Bolu'nun kenar mahallelerine de yansıyacaktır.İnsanımızdan yana siyaset yapıyoruz.Partimize inanıyoruz. Doğru bir sonuca ve başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.”


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.