Anket formları gelmeye başladı: BAŞKAN ADAYI KİM OLSUN?

Anket formları gelmeye başladı: BAŞKAN ADAYI KİM OLSUN?

Bolu Gündem'in halk anketi “Başkan adayı kim olsun?”a, vatandaşlarımızın ilgisi devam ediyor. Okuyucularımız daha ilk günden doldurdukları formları gazetemize ulaştırarak ankete katıldılar.

Bolu Gündem'in halk anketi “Başkan adayı kim olsun?”a, vatandaşlarımızın ilgisi devam ediyor. Okuyucularımız daha ilk günden doldurdukları formları gazetemize ulaştırarak ankete katıldılar.

“Hangi partiden kimi Belediye Başkanı adayı olarak görmek istersiniz?” sorusuyla başlattığımız halk anketi, daha ilk günden büyük ilgi gördü.

Okuyucularımız doldurdukları anket formlarını gazetemize ulaştırarak ankete katıldılar. Bunun yanı sıra www.bolugundem.com'da yer alan “ziyaretçi defteri” bölümüne de konuyla ilgili görüşler gelmeye başladı.

İLK SONUÇLAR PAZARTESİ GÜNÜ

“Başkan Adayı kim olsun?” anketiyle ilgili okuyucularımız tarafından doldurulan formların tasnifiyle çıkan ilk sonuçlar, 14 Ocak 2008 Pazartesi günü gazetemizden ve www.bolugundem.com'dan duyurulacak.

Daha sonra çıkacak sonuçları her gün yine aynı şekilde okuyucularımızla paylaşacağız.

BAŞKAN ADAYI KİM OLSUN?

İsterseniz anketle ilgili bilgileri tekrar hatırlatalım.

Oluşturduğumuz liste sadece partilerde aday olabileceği konuşulan isimler. Bu listeye siz de partisini belirtmek şartıyla bir isim önerebilirsiniz. Eğer önereceğiniz ismi bağımsız aday olarak görmek istiyorsanız, o isim de bağımsızlar adı altında yayınlanabilir.

Bu ankette her partiden sadece bir ismi işaretleye bilirsiniz.

Gazetemize ulaşacak anket formları sayılarak günlük sonuçlar her gün gazetemizde ve www.bolugundem.com sitesinde yayınlanacak.

Doldurduğunuz anket formlarını keserek posta yoluyla veya elden tesislerimize günlük olarak ulaştırabilirsiniz.

ANKETLE İLGİLİ ÖNERİLERİNİZ

Adı üstünde, “Bolu Gündem Halk Anketi”…

Yani bu anket sizin anketiniz. Eğer önerileriniz olursa ister posta yoluyla, isterseniz www.bolugundem.com'da yer alan ziyaretçi defteri bölümüne yazabilir ve bunun yayın kurulunda değerlendirildikten sonra uygulandığını görebilirsiniz.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AKP içinde en güçlü aday pozisyonunda. Ama seçim yaklaştıkça parti içi çekişmeler yaşanabileceği konuşuluyor. AKP içinde Alaaddin Yılmaz'a alternatif isimler daha şimdiden çalışmalara başladı bile.

Her ne kadar “Ben artık aday değilim. Politikayı bıraktım” dese de, CHP içinde Yüksel Ceylan ismi ağırlığını koruyor. Tanju Özcan'a ise kesin aday adayı gözüyle bakılıyor. Ama öte yandan CHP'li muhaliflerin de boş durduğu söylenemez.

Ali Sarıgül ismine sadece SP'de değil diğer partilere oy vermiş insanlar ta-rafından da sempatiyle bakılıyor. SP içinde adaylık için henüz bir çekişme gözlenmezken,Abdullah Uzun ismini de kimse gözardı etmiyor.

Mansur Şen'e MHP'liler hep aday gözüyle baksalar da, bir kısım partili yeni isimlerin arayışında. Oluşturduğumuz listede bu isimlerden var mı, bilemiyoruz ama, MHP listesine daha yeni isimler eklenecek gibi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.