Aytar; “İstanbul sözleşmesine hayır”

Aytar; “İstanbul sözleşmesine hayır”

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Hayrettin Aytar; “24 Kasım 2011'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden geçen İstanbul Sözleşmesi'nin aile yapımıza yönelik yıkıcı etkileri tehlike saçıyor” dedi.

 

Haber: Kasım ŞAHİN

İstanbul Sözleşmesine hayır diyen Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Hayrettin Aytar, konu hakkındaki açıklamalarını şöyle sürdürdü; Bu sebeple; Toplumun temel dini, ahlâki ve kültürel dinamiklerini tahrip eden, halkın inanç ve değerleri ile hiç bir şekilde uyuşmayan bir yapıya sahip olan ve özellikle aile kurumunun ifsadını hedef alan İstanbul Sözleşmesi'ne HAYIR.  Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı fıtrata aykırı bir kimliğe dönüştürmeyi hedef alan İstanbul Sözleşmesi'ne HAYIR.

 "Eşcinsel hakları", " Hak Temelli"  gibi kavramlar ile " Toplum size cinsiyet rolü dayatıyor, özgür olun" denilerek eşcinselliğe yönlendirmek amacı ile sapkın yapılanma olan LGBT'lilere örgütlenme desteği sağlayarak toplum ve aile yapısını ifsadını hedef alan İstanbul Sözleşmesi'ne HAYIR.

 Biz inanıyoruz ki aile ve toplum, Avrupa'ya uyum yasalarına dayalı çıkarılan sözleşmeler ile değil, ıslah edici olan İslam Düzeninin temel esaslarına, medeniyetimizin temel dinamiklerine kayıtsız şartsız bağlanılarak kurtulur.

 Çağrımız İstanbul Sözleşmesi'nin bir an önce fesh edilmesi içindir. Sapkın görüş ve hareketlere dur demek, aile yapısını, neslimizi ve toplum sağlığını korumak sorumluluğumuz gereği gerekli olan bütün hassasiyeti ve iradeyi göstermek için " BİZ VARIZ "

 

        

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum