Başkan adayı kim olsun?

Başkan adayı kim olsun?

Gazeteniz Bolu Gündem, zamanında yapılırsa 2009 Mart'ta ama erken bir tarihte de olabileceği varsayılan yerel seçimlerle ilgili olarak, “Hangi partiden kimi Belediye Başkanı adayı olarak görmek istersiniz?” sorusunu siz okuyucularına soruyor…

Gazeteniz Bolu Gündem, zamanında yapılırsa 2009 Mart'ta ama erken bir tarihte de olabileceği varsayılan yerel seçimlerle ilgili olarak, “Hangi partiden kimi Belediye Başkanı adayı olarak görmek istersiniz?” sorusunu siz okuyucularına soruyor…

Gazeteniz Bolu Gündem, hatırlanacağı gibi 2007'nin Şubat ayında da “Milletvekilliği seçiminde, hangi partiden kimlerin listelerde yer almasını istersiniz?” sorusunu halka sormuş ve sonuçta çok ufak bir yanılma payıyla sıralamaları 17 Mart 2007'de okuyucusuyla paylaşmıştı.

BAŞKAN ADAYI KİM OLSUN?

Ve Bolu Gündem tekrar halka soruyor;

Hangi Partiden kimi Belediye Başkanı adayı olarak görmek istersiniz?

Oluşturduğumuz liste sadece partilerde aday olabileceği konuşulan isimler.Bu listeye siz de partisini belirtmek şartıyla bir isim önerebilirsiniz. Eğer önereceğiniz ismi bağımsız aday olarak görmek istiyorsanız, o isim de bağımsızlar adı altında yayınlanabilir.

Bu ankette her partiden sadece bir ismi işaretleyebilirsiniz.

Gazetemize ulaşacak anket formları sayılarak günlük sonuçlar her gün gazetemizde ve www.bolugundem.com sitesinde yayınlanacak.

Doldurduğunuz anket formlarını keserek posta yoluyla veya elden tesislerimize günlük olarak ulaştırabilirsiniz.

ANKETLE İLGİLİ ÖNERİLERİNİZ

Adı üstünde, “Bolu Gündem Halk Anketi”…

Yani bu anket sizin anketiniz. Eğer önerileriniz olursa ister posta yoluyla, isterseniz www.bolugundem. com'da yer alan ziyaretçi defteri bölümüne yazabilir ve bunun yayın kurulunda değerlendirildikten sonra uygulandığını görebilirsiniz.

ANKETTE YER ALAN İSİMLER

Oluşturduğumuz liste sadece aday olabileceği konuşulan isimler.

Buna göre, AKP'de, Alaaddin Yılmaz, Mehmet Emin Güz, Tahsin Akduman, Halit Yıldız, Ali Ercoşkun, Ömer Sayın, Muzaffer Zengin, Mehmet Güner, Reşat Ateş, Bülent Oturak ve Abdullah Danışman'ın isimleri geçiyor.

CHP'de ismi geçenler ise Yüksel Ceylan, Tanju Özcan, Necdet Gören, Umut Oran, Sabri Fırat, Cahit Cıngı ve Nihat Başer.

MHP'de, Mansur Şen, Ercan Üsküp, Eyüp Ahi, Mehmet Altındağ, Mehmet Başaran, Yalçın Bütüner, Sabri Şatıroğlu'nun isimleri geçiyor.

DP'de henüz ne olacağı belli olmazken, aday olabilecek muhtemel isimler şöyle; Nihat Alpat Öztürk, Fahrettin Yılmaz, İrfan Bayar, Oktay Türesin, İsmail Gökdemir, Yahya Günay, İsmail Necdet Arafat, Şükrü Kargun.

ANAP'ta Yusuf Yaman, Volkan Özcan ve Ahmet Yoltaş'ın isimleri konuşulurken, SP'den yine tanıdık isimlere rastlamak mümkün. SP'de Abdullah Uzun, Ali Sarıgül ve Mustafa Yünlüoğlu'nun isimleri var.

DSP'de ise Nazmi Özcan, İsmail Hakkı Gür, İrfan Özdemir ve Seyfi Çevik'in isimleri görülüyor.

Diğer partilerle ilgili araştırmalarımız hala devam ediyor. Ama sizin de başkan adayı olarak görmek istediğiniz bir isim varsa, anket formunu doldurup göndermeniz yeterli olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.