BAŞKAN MİLLETİ YILDIRDI

BAŞKAN MİLLETİ YILDIRDI

Karaçayır Mahallesi Muhtarlık binası geçtiğimiz gün Belediye ekipleri tarafından mühürlendi. Konuya tepki gösteren Karaçayır Mahallesi Muhtarı Cengiz Aydoğan, kendisine yer gösterilmeden muhtarlık binasının mühürlenip boşaltılmasının hukuka aykırı olduğunu söyledi.

Bolu Belediyesi'nin Türkiye'de görülmemiş bir olaya daha imza attığını belirten Karaçayır Mahallesi Muhtarı Cengiz Aydoğan gazetemize açıklama yaptı. Aydoğan yaptığı açıklamada, “Muhtar seçildiğim günden bu yana birlikte çalıştık, ancak Bolu Belediyesi hiçbir konuda muhtar olarak bana yardımcı olmamıştır. Son olarak da Başkan belki de Türkiye'de hiç rastlanmayan uygulamaya imza atmıştır. Bana Belediye'den bir yazı göndermişler. Yazıda kamu hizmeti veren Karaçayır Mahallesi muhtarlık binasının yerine yeni yer gösterilmeden, yedi gün içersinde boşaltılması yazıyor. Daha sonra da apar topar muhtarlığı mühürlemiştir. Üstelik 22 zabıta ile birlikte geldi ekipler. Savaşa mı geliyorlar buraya anlamadım. Ben artık 'el insaf' diyorum. Böyle bir zulüm görülmemiştir. Başkan açıkça Karaçayır Mahallesini cezalandırıyor. Artık yeter bıçak kemiğe dayandı. Ben Karaçayır Mahallesi muhtarı olarak kendisini Bolu kamuoyuna ve Karaçayır halkına şikayet ediyorum, insafa davet ediyorum” dedi.

NE YAPAYIM, BİLGİSAYARLARI BOYNUMA TAKIP MI DOLAŞAYIM

Açıklamalarına sert bir dille devam eden Muhtar Aydoğan, Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz'ın milleti yıldırdığını belirterek, “Başkan Yılmaz kiminle iyi geçiniyor? Valiyle, ilçeyle, esnafla, muhtarlarla arası kötü. Sanki kendisi sütten çıkmış ak kaşık gibi başkalarını suçluyor. Milleti yıldırdı artık. Bir de Belediye ekipleri eşyalarımızı zapt etti, seçim listelerini aldılar. Bu suçtur. Muhtarlık binası olmadığı için vatandaşların işlerini de yapamıyorum. Mağdur etti insanları. Ne yapayım, bilgisayarları boynuma takıp mı dolaşayım” diye konuştu.HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.