BELEDİYE BAŞKANI ALAADDİN YILMAZ; ‘Bir baba gibi destek aldım’

BELEDİYE BAŞKANI ALAADDİN YILMAZ; ‘Bir baba gibi destek aldım’

Vali Mehmet Ali Türker’in Merkez Valiliği’ne atanması ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Ben Sayın Türker’den bir abi, bir baba gibi destek aldım, istişarelerde bulundum. Gidince böyle birisini

Vali Mehmet Ali Türker’in Merkez Valiliği’ne atanması ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Ben Sayın Türker’den bir abi, bir baba gibi destek aldım, istişarelerde bulundum. Gidince böyle birisini kaybedeceğim" dedi.

Devlet memurlarının belli zamanlarda tayin olup geldiklerini, belli zamanlarda ise gittiklerini ifade eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Bunlar doğal ve devlet memurlarının yaşadıkları şeyler. Valimiz Mehmet Ali Türker de Bolu’daki görevini tamamlamış, Merkez Valiliği’ne atanmıştır" dedi.

BİZİ İLGİLENDİREN TARAF BAŞKA

Bu düzenin işin memuriyet tarafı oldu-ğunu söyleyen Yılmaz, "Burada bizi ilgilendiren taraf başka. Sayın Türker Bolu’da çok büyük sempati toplamış, ilçe ve köylere birçok yardımı olmuş, birçok şeye ismini yazdırmıştır. Turizm açısından da varını yoğunu ortaya koymuştur" dedi.

BİR ABİ, BİR BABA GİBİ

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Vali Mehmet Ali Türker’den bir Vali’den ziyade, bir abi, bir baba gibi destek aldığını ve istişarelerde bulunduğunu ifade ederek, "Ben Sayın Türker gittiğinde böyle birisini kaybedeceğim" dedi.

TÜRKER BOLU’DA BİR HOŞ SEDA BIRAKTI

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kendilerinin de günün birinde gideceklerini ve yenilerin geleceğini ifade ederek, "Önemli olan bu akışta bir hoş seda bırakmaktır. Sayın Türker bu hoş sedayı bırakmıştır. Bundan sonra Bolu’ya hizmete yeni gelen Valimiz ile devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.