BİZ BOLU'DA İŞ YAPAN ESNAFIMIZI DA DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIZ

BİZ BOLU'DA İŞ YAPAN ESNAFIMIZI DA DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIZ

Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu, Boluspor için kendilerine sunulan cazip bir teklifi, Bolu esnafını düşünerek reddettiklerini açıkladı.Semercioğlu, “Boluspor'un hedefe ulaşması için paraya ihtiyaç duyduğu doğrudur. Ancak biz Bolu'da iş yapan esnafımızı da düşünmek zorunda olduğumuz için, yapılan teklifi geri çevirdik” dedi.

Bazı vilayetlerde kurulan “sosyete pazarı" uygulamasını Bolu'da da gerçekleştirmek isteyen şirketin bir yetkilisi, Başkan Emin Semercioğlu ile görüştü. Boluspor' a 500 bin TL bağış yapma teklifinde bulunan şirket yetkilisi, ayrıca kulübe her ay 35 bin TL gelir önerdi.

Organizasyonu yapacak olan aracı şirketin, Kalıcı Konutların bulunduğu bölgede “sosyete pazarı"nı gerçekleştirmek istediğini belirten Başkan Semercioğlu, sunulan teklifi geri çevirdi.

BOLU ESNAFI HER ZAMAN BOLUSPOR'UN YANINDA OLMUŞTUR

Aynı zamanda Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın da Başkanı olan Emin Semercioğlu, öncelikle Bolu esnafına karşı sorumluluklarını olduğunu söyleyerek, “Diğer vilayetlerde faaliyet gösteren sosyete pazarı uygulamasını Bolu'da da gerçekleştirmek isteyen şirketin yetkilisi ile görüştük. Boluspor adına cazip bir teklifte bulundular. Boluspor' un hedefe ulaşması için paraya ihtiyaç duyduğu doğrudur. Ancak biz Bolu'da iş yapan esnafımızı da düşünmek zorunda olduğumuz için yapılan teklifi geri çevirdik. Ben doğruyu yaptığımıza inanıyorum. Bolu esnafı her zaman Boluspor' un yanında olmuştur" dedi.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.