Biz ekmek veren insanlarız

Biz ekmek veren insanlarız

SP Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül, başarılı olacağına inandığını söyledi ve çözüm adresinin 'Milli Görüş'te olduğunu artık herkesin bildiğini söyledi.

SP Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül, başarılı olacağına inandığını söyledi ve çözüm adresinin 'Milli Görüş'te olduğunu artık herkesin bildiğini söyledi.

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül, kimsesizlerin kimsesi olacağına inandığını ve çözüm adresinin 'milli görüş'te olduğunu artık herkesin bildiğini söyledi. Ekmek veren bir misyona sahip olduklarını ifade eden Sarıgül, başarılı olacağı konusunda da oldukça iddialı.

“Partimizin gerek ilçeleri, gerekse Genel Merkezimizden bana gösterilen teveccühten dolayı gerçekten çok gururlandım. Bu ateşten gömleği tekrar giymiş olmanın verdiği sıkıntıyı da beraberinde aldım. Bunu da gururla taşıyorum” diye konuşan Ali Sarıgül, daha önceki seçimlerde kendi misyonlarının ekmek veren bir misyon olduğunu beyan ettiğini de sözlerine ekledi.

ERBAKAN’IN ÖĞÜDÜ

Belediye Başkanlığı seçimleri sırasında belediyenin borçlarından dolayı işçi çıkartılması söz konusu olduğunda, Necmettin Erbakan'ın, bir sabah kendisini evinden alarak kendisiyle konuşmasını şu şekilde anlattı:

“Bana dedi ki 'Tekeden süt çıkartacaksın ama belediyeden işçi çıkartmayacaksın. Biz ekmek veren, biz mahrumdan yana insanlarız. Dolayısıyla bir insanın gücü ekmeğindedir. İnsanın ekmeği ile oynama' Ama aynı dönemde hocanın misyonunun olduğu varsayılan bir başka misyonun en üst temsilcisi Siirt'te ne diyordu; 'Devlet kapısı ekmek kapısı değildir. Genç taşı sıkacak ve suyunu çıkartacak' Beni bu kadar etkileyen bir misyonun yeni dönemde de beni kucaklayacağını ve kimsesizlerin gerçekten kimsesi olacağıma inandığım bir yoldayım.”

BAŞARACAĞIMI BİLİYORUM

Mutluyum ve heyecanlı olduğunu söyleyen Sarıgül; “Çözümsüzlüğün olabildiğince ayyuka çıktığı bu dönemde böyle bir misyonda seslenmekten çok mutluyum. Başaracağımı biliyorum, bunun için gururluyum. Çözümün adresinin gerçek anlamda Milli görüşte olduğunu artık herkes anladı” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.