Bize inanıyorsanız, ekibimize de güvenin

Bize inanıyorsanız, ekibimize de güvenin

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Bolu halkına seslenerek Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı yanına alıp; “Bu kardeşiniz oradan geldi, oradan başbakan oldu. Onun için bu işi biraz bilirim. Bize inanıyorsanız, ekibimize de inanın”

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Bolu halkına seslenerek Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı yanına alıp; “Bu kardeşiniz oradan geldi, oradan başbakan oldu. Onun için bu işi biraz bilirim. Bize inanıyorsanız, ekibimize de inanın” dedi.

57. mitingini Bolu'da düzenleyen AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kardelen Meydanı'nda AKP'lilere seslendi.

CHP Lideri Deniz Baykal ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yüklenen Başbakan Erdoğan konuşmasına; “Size Diyarbakır'daki, Tekirdağ'daki, Artvin'deki, Rize'deki, Şanlıurfa'daki, Kırşehir'deki, Osmaniye'deki, Konya'daki, Edirne'deki kardeşlerimizin selamını getirdik” diyerek başladı.

BU İŞİ BİLİRİM

Erdoğan, belediyeciliğin uzmanlık alanları olduğunu ifade ederek, “Bu kardeşiniz oradan geldi, oradan başbakan oldu. Onun için bu işi biraz bilirim. Bize inanıyorsanız, ekibimize de inanın. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Vatandaşların TC Kimlik Numarası taşıyan kimlik belgelerini almaları isteğini yineleyen Erdoğan, “Benim vatandaşım demokratik hakkını kullanamazsa buna üzülürüm, yanarım. Bu hakkı kullanacağız. Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir, sizindir. Söz sizin, karar sizin” diye konuştu.

VATANDAŞIMIZIN BAŞINI ÖNE EĞDİRMEDİK

“Bugün tarihin, kültürün şehrindeyiz” diyen Erdoğan, Bolu'ya karşı hiç mahcup olmadıklarını söyledi. Türkiye'de Cumhuriyet tarihinde görülmemiş yatırımları 6,5 yıla sığdırdıklarını belirten Erdoğan; “Yurt içinde, yurt dışında vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın, kardeşlerimizin başını öne eğdirmedik. Türkiye'nin itibarını büyüttük. Saygınlığını artırdık. Ekonomisini, demokrasisini daha iyi noktalara taşıdık. Haksızlık karşısında susmadık. Zalimlerin karşısında sessiz kalmadık, mazlumun yanında, haklının yanında onurumuzla, şerefimizle dimdik durduk” dedi.

Konuşmasını tamamlayan Başbakan Erdoğan, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz için vatandaşlardan destek talep etti. Eşi Emine Erdoğan'la beraber halka karanfil dağıtan Erdoğan, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AKP İl Başkanı Ali Ercoşkun ve ilçe belediye başkanlarıyla el ele tutuşarak vatandaşı selamladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.