Bolu Emniyeti, Aileleri Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Bolu Emniyeti, Aileleri Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Aileleri bilinçlendirmeye devam ediyor.

foto-galeri-20180904094448-092.jpg

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü öncülüğünde, çocuk ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, ailelerin bilinçlenmesi için ve halka ilişkilerimizi geliştirmek amacıyla, Bolu Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü öncülüğünde, çocuk ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, ailelerin bilinçlenmesi için ve halka ilişkilerimizi geliştirmek amacıyla, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri ile birlikte yapılan sosyal sorumluluk faaliyeti devam ediyor.

İlköğretim çağını bitirmiş, orta ve ağır düzeyde zihinsel engelli çocuklarımızın eğitim aldığı Sarıcalar Özel Eğitim Uygulama Merkezi (3. Kademe) okulunda eğitim alan30 öğrenciye yönelik, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünden 1 personel, Çocuk Şube Müdürlüğü 6 personel, Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus Ekiplerinden 2 Personel, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünden 1 personel, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünden 1 personel ile birlikte yapılan sosyal sorumluluk faaliyeti kapsamında, çocuklarımızla bir araya gelindi ve kendilerine çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Ayrıca çocuklara broşür, boyama kitabı gibi hediyeler dağıtıldıktan sonra teşkilat hakkında bilgiler verilerek, her zaman yanlarında olduğu bildirdi. Emniyet yetkilileri, ailelerin bilinçlenmesi, halka ilişkilerimizi geliştirmek, çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sosyal sorumluluk faaliyetlerinin devam edeceği anlattı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.