Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasındaki gerginliğe AK Parti İl Başkanı Suat Güner de katıldı

Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasındaki gerginliğe AK Parti İl Başkanı Suat Güner de katıldı

Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasındaki tartışmalara Bolu AK Parti İl Başkanı Suat Güner de katılarak, “AK Parti hizmet üretti, onlar pislik ve yalan üretiyor” dedi.

Bolu Valiliği tarafından Bolu Belediyesi’ne atık suyun bir kısmının arıtılmadan Büyüksu Deresine deşarj edildiği gerekçesiyle Bolu Belediyesine 394 bin 548 TL idari para cezası kesildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Vali Erkan Kılıç arasındaki gerginlik giderek tırmanırken bu gerginliğe Bolu AK Parti İl Başkanı Suat Güner de katıldı.

kuco-copy.jpg

PİS SUYU ARITTIK DEREYİ BALIK TUTULUR HALE GETİRDİK

Güner, AK Parti döneminde o Büyüksu Deresi’nden balık tutulduğunu belirterek, “AK PARTİ HİZMET ÜRETTİ, ONLAR PİSLİK VE YALAN ÜRETİYOR…Kirli olması nedeniyle hiçbir canlı türünün yetişmediği Büyüksu Deresi’ni AK Parti dönemimizde tertemiz yaptık. Kurduğumuz tesiste pis suyu arıttık dereyi balık tutulur hale getirdik. CHP’li Bolu Belediyesi döneminde ise şuan, pis su hiçbir arıtmaya tabi tutulmadan Büyüksu’ya akıtılıyor. Çevre kirliliği had safhaya ulaştı, derenin rengi siyaha büründü, pis koku dört bir yana yayıldı. Katı atık vergisini geciktiren halkımıza icra göndermesini kendine görev bilen Bolu Belediyesi, bizim dönemimizde yapılan hazır arıtma tesisini dahi çalıştıramıyor. Suçu da bir hafta önce yaşanan sel felaketine atmaları işin yalan kısmı çünkü Büyüksu Deresi bu şekilde 1 yıldır kan ağlıyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
27 Yorum