Boluspor Başkansız kalmaz

Boluspor Başkansız kalmaz

Boluspor eski başkanı, iş adamı Yılmaz Becikoğlu'ndan zehir zemberek açıklama… Becikoğlu, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı için “Görevi bırakırmış ama daha iyi bir başkan adayı bulamıyormuş. Bu ifadeye Türkçe'mizdeki amiyane tabirle 'laf söyledi bal kaba

Bir süredir artan iş temposu dolayısıyla il dışında olduğunu; fakat her şeye rağmen Bolu’nun sorunlarıyla ilgilendiğini belirten Yılmaz Becikoğlu, Necip Çarıkçı’nın zaman zaman yaptığı gibi yine bir kriz yaratma gayretinde olduğunu ifade etti.

Çarıkçı mızıkçı talebeler gibi

Necip Çarıkçı’nın başka başka konuştuğuna dikkat çeken Becikoğlu, “Geçmişi şan ve şerefle dolu, benim de bir süre başkanlığını yaptığım Boluspor, tarihinin hiçbir döneminde kişilerin oyuncağı olmamıştır. Hele hele mızıkçı ilkokul talebeleri gibi her gün başkanlığı bırakacağım diyen bir başkan görmemiştir” dedi.

Yılmaz Becikoğlu, Çarıkçı’nın bu açıklamaları karşısında “Çarıkçı olmasa da Boluspor başkansız kalmaz” dedi.

‘En iyi oyuncuları satması düşündürücü’

Necip Çarıkçı’nın devamlı takımın en iyi oyuncularının satılmasının ardında siyasi rant sağlama çabasının olduğuna dikkat çeken Becikoğlu, “9 futbolcu çok ucuz fiyata satıldı. Bir futbolcu geçen yıl 80 milyara satıldı. Bu yıl aynı adama 450 milyar verildi. Başkanın devamlı oyuncu satmasının altındaki taktik acaba yaklaşan yerel seçimler midir?” şeklinde konuştu.

“En fazla destek veren makamın arkasından konuşuyor”

Yılmaz Becikoğlu, Necip Çarıkçı’nın insanların yüzüne farklı arkasından farklı konuştuğunu söyleyerek kendisine en fazla destek gösteren makamın arkasından bile konuştuğunu ifade etti.

Becikoğlu, Necip Çarıkçı’nın sokak ortasında blöf yaptığını, yönetim kurulunda konuşulması gereken konuları sokak ortasında bağıra bağıra telefonla konuştuğunu söyleyerek, “Çarıkçı hem Boluspor kulübüne hem de başkanın yanındaki yöneticilere saygısızlık yapıyor” dedi.

“Necip, ortalığı bulandırmaktan vazgeçsin”

Boluspor eski başkanı Yılmaz Becikoğlu “Boluspor’a başkan aranacak platformda sokak dedikoduları değil, Boluspor Genel Kurullarıdır. Necip, ortalığı bulandırmaktan vazgeçsin” dedi.

MÜCBİR BİR SEBEP OLURSA BAŞKAN OLURUM

Yılmaz Becikoğlu, sürekli olarak 'istifa edeceğim' söylentileriyle çıkışlar yapan Necip Çarıkçı'ya ithafen Bolu'da çok sayıda genç yatırımcı olduğunu, bu yatırımcıların Boluspor'a talip olabileceğini belirtti.

Genç yatırımcıların talip olmadığı takdirde tekrar başkan olabileceğini ifade eden Becikoğlu, “Mücbir bir sebep olursa başkan olurum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.