Boluspor’u seviyoruz

Boluspor’u seviyoruz

"Boluspor’u Seviyorum, Kendi Aracımı Dükkanımın Önüne Parketmiyorum” Kampanyası başlatarak esnaftan destek isteyen Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’nın çağrısı cevapsız kalmadı. Esnaflar, kampanyaya tam dest

"Boluspor’u Seviyorum, Kendi Aracımı Dükkanımın Önüne Parketmiyorum” Kampanyası başlatarak esnaftan destek isteyen Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’nın çağrısı cevapsız kalmadı. Esnaflar, kampanyaya tam destek verdiler.

İzzet Baysal Caddesi esnafı, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’nın başlattığı kampanyayı destekledi. Esnaflar, Boluspor’a destek olma adına bu kampanyaya uyacaklarını belirterek; diğer esnaflara da çağrıda bulundular.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'nın gazetemize yaptığı açıklamayı Cumartesi günkü sayımızda yayınlamıştık. İzzet Baysal Caddesi esnafından destek isteyen Çarıkçı, "Esnaflarımız araçlarını dükkânlarının önüne park etmeyerek, hem diğer araçlara park imkânı bırakabilir, hem de elde edilecek gelirle Boluspor'a destek sağlayabilirler" demişti. Esnafımızın kampanyaya nasıl baktığına dair bir araştırma yapıp, İzzet Baysal Caddesi'nde dükkanları olan vatandaşlarımızla görüştük. Esnafların tamamı, Boluspor'un yanında olmak için kampanyaya destek vereceklerini belirtirken, diğer esnaflara da kampanyaya katılmaları için çağrıda bulundular.

Zeynep Eseroğlu: "Boluspor’a elimizden geldiği kadar yardım etmeliyiz"

Kendilerinin dükkan önüne zaten araç park etmediklerini söyleyen Menekşe Mobilya çalışanlarından Zeynep Eseroğlu, "Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'nın dediği gibi, dükkanımıza gelen müşteriler araç park yeri bulamayınca alışverişten vazgeçiyordu. Boluspor'a elimizden geldiği kadar yardım etmeliyiz. Sonuçta 3.ligden 2.lige çıkarak bize büyük bir armağan verdiler. Bizim de onlara destek vermemiz ve Başkanımızın çağrısına uymamız gerekir" şeklinde konuştu.

Murat Şentürk; "Başkan Çarıkçı’nın çağrısından fayda göreceğime inanıyorum"

Abant Döviz çalışanlarından Murat Şentürk kendi araçlarını, başkanın belirttiği nedenlerden dolayı çok katlı otoparka çektiklerini söyledi. Şentürk daha sonra ise konuşmasına şu şekilde devam etti; "Bize gelen müşterilerimizin park yerine ihtiyacı var, onun için biz araçlarımızı dükkânımızın önüne çekmiyoruz. İzzet Baysal Caddesi'ndeki esnaflar olarak da, Başkan Çarıkçı'nın çağrısından fayda göreceğimize inanıyorum. Diğer tüm esnaf arkadaşlarım da aynı duyarlılığı göstermeli ve Boluspor'a destek olmak için, kampanyaya uymalı."

Sukan Düccar; "Yeni bir otopark yapılmalı"

Başkan Necip Çarıkçı'nın doğru söylediğini belirten Aslan Şarküteri çalışanlarından Sukan Düccar isimli 24 yaşındaki esnaf ise, "Ancak ücreti günlük 1 milyon yerine, saatlik 1 milyon yapsalar; esnaf Çarıkçı'nın kampanyasına zorunlu olarak katılmış olacak ve aracını başka yere çekecek. Kampanya ile birlikte trafikte de pek fazla sorun kalmamış olur. Vatandaşlar da rahatça alışveriş yapabilirler. Esnafın araçlarını çekmeleri içinse, yeni bir otopark yapılmalı. Çünkü ara sokaklarda araçtan geçilmiyor" dedi.

Zafer Aksungur; "İnşallah kampanya başarılı olur"

İzzet Baysal Caddesi'nde kırtasiyecilik yapan Zafer Aksungur ise, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ile hem fikir olduğunu belirterek; "Ben zaten aracımı 200 metre ilerideki ara sokağa park ediyorum. Diğer esnaf arkadaşlarımın da benim gibi yapmalarını isterim. Bu bölgede de birkaç kişi haricinde dükkânının önüne aracını park eden esnaf yok ama, onlar da duyarlılık göstermeli. Boluspor'u destekliyorum, inşallah bu kampanyada başarılı olurlar."

Selçuk Yılmaz; "Boluspor’u 2.lige taşıyan Çarıkçı’nın çağrısına uymalıyız"

AVEA'da çalışan 23 yaşındaki Selçuk Yılmaz, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’nın söylediklerinin uygulandığı takdirde, Boluspor'un daha iyi transferler yapabileceğine dikkat çekti. Esnafın kampanyaya duyarlılık göstermesini isteyen Yılmaz, "Geçtiğimiz sezonun 2.yarısından sonra, esnafın Boluspor'a nasıl sahip çıktığını gördük. Her taraf kırmızı-beyaz olmuş, dev bayraklar asılmıştı. Maçlara otobüsler kaldırılmıştı. Boluspor'u 2.lige çıkaran Necip Çarıkçı’nın çağrısına, İzzet Baysal Caddesi esnafları olarak uymalıyız" şeklinde konuşurken, "Türkiye'yi nasıl ki Galatasaray dünyaya tanıtmışsa, Boluspor da Bolu'yu tanıtıyor" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.