Bu bir sinerjidir

Bu bir sinerjidir

3 ayda bir yapılan “Bolu İçin El Ele” kampanyasının, 3. Koordinasyon toplantısıyla ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Güz, “Bu toplantı Bolu için söz sahibi olan her kesimin temsilcilerinin emek vermesi anlamına gelmektedir. Bu bi

3 ayda bir yapılan “Bolu İçin El Ele” kampanyasının, 3. Koordinasyon toplantısıyla ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Güz, “Bu toplantı Bolu için söz sahibi olan her kesimin temsilcilerinin emek vermesi anlamına gelmektedir. Bu bir sinerjidir” dedi.

Toplantıda, kanatlı et sektörünün atıklarının değerlendirilmesi konusunun işleneceğini belirten Güz, “Bizim için bu kadar önemi büyük olan bir sektörün de sorunlarıyla ilgilenmenin, çözüm yolları üretmenin görevimiz olduğu bilincindeyim” şeklinde konuştu.

Tarım Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Vahit Kirişçi' nin de katılacağı toplantıyla ilgili Bolu Gündem'e görüşlerini açıklayan AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Güz, “Türkiye'nin %30-35 oranında ihtiyacını karşılayan Bolu kanatlı et sektörümüz, vazgeçilmezimizdir. Bizim için bu kadar önemi büyük olan bir sektörün de sorunlarıyla ilgilenmenin, çözüm yolları üretmenin görevimiz olduğu bilincindeyim” dedi.

Kanatlı et sektörünün atıklarının değerlendirilmesi konusunun uzun yıllardır konuşulan, tartışılan bir husus olduğunun altını çizen Güz, “Hemen her kesimin ittifak ettiği bir an önce çözüme kavuşturulması gereğidir” şeklinde konuştu.

“TOPLANTI SONRASI DA ÖNEMLİ”

Bolu İçin Elele'nin tam da bu gibi sorunların çözümü için oluşturulmuş bir çalışma olduğunu belirten Mehmet Emin Güz, “13 Ekim günü 3.'sünü yapacağımız toplantıya Bolu'nun tüm temsilcileri katılacaktır. Dışarıda ayrı mekanlarda tartışılan tüm hususlar hep birlikte değerlendirilecektir. Bu toplantıda bütün sorunların çözülmesini beklemek hayalcilik olur. Ancak, büyük bir adım olacağı gerçeği de yadsınamaz. Asıl olan bu toplantıdan sonra çalışmaların hızlı bir biçimde yürütülmesidir. Diğer taraftan toplantımızda konunun iktidar kanadından en üst düzey temsilcilerinden birinin bulunması önemini de unutmamak gerekir. AK Parti İl Başkanlığı olarak bizim görevimizin bu koordinasyonu gerçekleştirmek, devamında çözümünün sağlanması için üstümüze düşeni yapmak olarak düşünüyorum” dedi.

“BU BİR SİNERJİ”

Bu toplantının, Bolu için söz sahibi olan her kesimin temsilcilerinin emek vermesi anlamına gelmek olduğunun altını çizen Güz sözlerini şöyle noktaladı: “Bu bir sinerjidir. Bolu'nun en önemli sorunu bu sinerjinin sağlanmasıdır. Böylece başarı iktidarıyla, muhalefetiyle, sivil toplum örgütleriyle ortak olacaktır. Unutulmamalıdır ki, sorunlar ve sorumluluklar paylaşıldıkça küçülür, mutluluklar ve başarılar paylaşıldıkça büyür.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.