ÇARIKCI'NIN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUM

ÇARIKCI'NIN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUM

15 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek olan Olağanüstü Boluspor Kongresi öncesi adaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kafalarda kim Boluspor Başkanı olacak sorusu dolaşırken, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz beklenen açıklamayı yaptı: “Necip Çarıkcı'nın devam etmesini istiyorum. Ama devam etmeyecekse yapacak bir şey var mı?”

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Boluspor Başkanlığı konusunda gazetemize açıklama yaptı. Başkan Yılmaz, “Boluspor Başkanlığı önemli bir statü. Zor bir görev. Bu önemli ve zor göreve talip olmak kolay bir şey değil. Buna talip olacak adamı kutlamak lazım. Eski başkanların göreve talip olması da güzel. Çünkü bu onların hala Boluspor için haz duyduklarını ve gelecek için bir şeyler yapmak istiyorlarsa bu da Boluspor'un kazancıdır diye düşünüyorum. Eski başkanların yeniden aday olması bence büyük bir şanstır. Bunun anlamı başkanların Boluspor'la olan irtibatları devam ediyordur ve bu Bolu için önemlidir, güzeldir. Bu insanların tecrübesi vardır, dün yapamadıkları vardır, yanlışları olmuştur. Geçmişten ders alarak Boluspor'u geleceğe taşımayı düşünüyorsa bundan Boluspor kazançlı çıkar. Ama sadece statüye talipse bundan ne Boluspor ne de kendisi bir şey kazanır” dedi.

SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN HAYIR İŞLERİNE GİRİN DEDİM

Boluspor başkanlığı için aday olan isimler hakkında da değerlendirmelerde bulunan Başkan Yılmaz şöyle konuştu: “Tüm adayların statü için değil, Boluspor'u yönetmek istedikleri için aday oldukları kanaatindeyim. Boluspor'un başına gelmek için iyi bir kadronuz, camiayı bilen iyi bir ekibiniz varsa illaki futboldan anlamak gerekmez. Ama kendisinin camiayı bilerek başkan olması daha avantajlı olur. Hür hareket edebilmesini sağlar. Yılmaz Becikoğlu ile görüştüm. Kendisi Boluspor Başkanı olmak istediğini ve bu arzu ve heyecan içinde olduğunu ifade etti. Kendisine kongrede kazanırsanız yanınızda oluruz. Heyecanınızı kutluyoruz. Ama sağlığınız açısından hayır işlerine girin dedim. Ama kendisi kongreden aday olup gelirse kendisini elbette destekleriz. Mehmet İnceayan'la görüşmedik. Hakkı Fidan geldi, kendisiyle de görüştüm.” Muhabirimizin “Kimi destekleyeceksiniz?” sorusuna Başkan Yılmaz şöyle cevap verdi: “Necip Çarıkcı'nın devam etmesini istiyorum. Ama devam etmeyecekse yapacak bir şey var mı?"


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.