ÇYDD Çağdaş Gençlik 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'nda buluşacak

ÇYDD Çağdaş Gençlik 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'nda buluşacak

“Günümüz Sorunları ve Çağdaş Gençliğin Çözümleri” olan 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı 25-26-27-28 Mayıs 2022 tarihlerinde ÇYDD Bolu Şubesi’nin ev sahipliğinde Hampton Otel’de gerçekleştirilecektir.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin basın bildirisinde şu konulara yer verildi:

"Bu yılki ana teması “Günümüz Sorunları ve Çağdaş Gençliğin Çözümleri” olan 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı 25-26-27-28 Mayıs 2022 tarihlerinde ÇYDD Bolu Şubesi’nin ev sahipliğinde Hampton Otel’de gerçekleştirilecektir."

"Atatürk’ün gençliğe armağan ettiği, gençliğe adanmış bu bayramı kutladığımız ve Gençliğe ışık tutan Türkan Hocamızı andığımız bu ayda Türkiye’de bulunan 120 şubemizden 150 öğrencimiz ile daha önceden belirlenen konu üzerinde önce çalıştaylar düzenleyip raporlar sunuyor ve ardından kurultayda bu fikirlerden doğan projeler üretmek için çalışıyorlar."

"18 farklı konu başlığında konu yelpazesi “Öğrenci Beslenmesi”, “Elektronik Veri Güvenliği”, “Karbon Ayak İzi”, “ÇYDD Kültür Projeleri” gibi farklı ve güncel alanlara hitap eden konular için gençlerimizin ürettikleri projeleri konuşacağız. Konu başlıklarının tartışılacağı kurultayda, sunumlar yapıldıktan sonra sonuç bildirgesi de oluşturulacak."

"Ayrıca etkinlik kapsamında “Günümüz Sorunları ve Çağdaş Gençlik" başlıklı konferansın konuşmacıları Milletvekilleri Sayın Ali Haydar Hakverdi, Sayın Ali Mahir Başarır, “Sürdürülebilirlik ve Sosyal Girişimcilik" konu başlıklı konferansın konuşmacısı Sayın Umut Oran konuğumuz olacaktır."

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.