Doğanay’dan Özcan’a; “Bolu’nun çocuklarına zulüm etmeyi bırak”

Doğanay’dan Özcan’a; “Bolu’nun çocuklarına zulüm etmeyi bırak”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan için açtı ağzını yumdu gözünü. Başkan Doğanay; Belediye Başkanı Özcan’a; “Bolu’nun çocuklarına zulüm etmeyi bırak atık” diye seslendi.

 

Doğanay açıklamalarını şu sözleriyle sürdürdü; CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın göreve başladığı günden bu yana Belediye personeline yönelik, gerek uygulamaları gerekse de açıklamalarını hayret ve üzüntüyle takip etmekteyim.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Bolu Belediyesi çalışanlarına, hatırlanacağı üzere Tanju Özcan kimseyi işten çıkarmayacağı ve keyfi olarak da hiçbir personelin yerinin değiştirilmeyeceği vaadinde bulunmuştu. Hatta bu sözünü de noterde taahhüt haline getirmiş ve tüm belediye personeline dağıtmıştı.

Önce 97 işçi kardeşlerimizin ekmeğini elinden alan, ardından da çok sayıda personelin yerini keyfi olarak değiştirerek istifaya zorlayan Tanju Özcan muhtemelen işçi çıkartmaya devam edecek ki, son günlerde ki yaptığı açıklamaların hedefinde  Bolu Belediyesi çalışanları var.

Tanju Özcan yaptığı açıklamada “Ot biçtirecek işçi bulamıyorum, teknik adamlar üretmiyor” diyerek Belediye personelini Bolu Halkına şikayet ediyor. Bu açıklamalarıyla Tanju Özcan sorunlu bir Belediye Başkanına yakışmayacak şekilde Bolu Belediyesi çalışanlarını Kamuoyu önünde küçük düşürmekte hizmet üretmemesinin sebebini Belediye çalışanlarına yüklemektedir.

Ne oldu da; 15 yıllık Ak Parti Belediyeciliği döneminde Bolu’da hizmet destanı yazan, Bolu Belediyesinin isimsiz kahramanları Bolu Belediyesi çalışanları bugün Tanju Özcan tarafından, çalışmayan, iş beğenmeyen, üretmeyen pozisyonuna düşürülerek Bolu Halkına şikayet edilmektedir.

Ama biz biliyoruz ki, bu şikayetlerden  yaratılmak istenen suni gündemlerin asıl sebebi, Bolu Belediyesinde yeniden başlayacak, işçi çıkarmalarına zemin hazırlamak ve kılıf uydurmaktadır.

Tanju Özcan sana çağrım boş laf ve suni gündemlerle Bolu kamu oyunu oyalamayı bir kenara bırakmandır.31 mart seçimleri öncesi, Bolu Halkına  verdiğin sözleri, taahhüt ettiğin projeleri, sorumlu bir belediye başkanına yakışan bir şekilde hayata geçirmeye başla.

Çünkü Bolu Halkı senden laf değil, hizmet bekliyor. Bolu’nun çocuğuyum diye çıktığın bu yolda, Bolu’nun çocuklarına zulüm etmeyi bırak artık…

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
69 Yorum