DP GENEL BAŞKANI AĞAR: Anamı da, bacımı da alıp sandığa geliyorum

DP GENEL BAŞKANI AĞAR: Anamı da, bacımı da alıp sandığa geliyorum

Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar dün saat 16.00'da Kardelen Meydanı'nda Bolulular’a seslenerek, AKP İktidarını eleştirerek halkın dertlerine derman olacağını ifade etti.

Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar dün saat 16.00'da Kardelen Meydanı'nda Bolulular’a seslenerek, AKP İktidarını eleştirerek halkın dertlerine derman olacağını ifade etti.

Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, dün saat 16.00'da Kardelen Meydanı'ndan Bolulular’a seslendi. Miting için Bolu'ya gelen Ağar, eşiyle beraber Bolu halkını selamladı. Bolu'ya gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyleyen Ağar; “Bana çok büyük bir mutluluk veren bir gün” diyerek sözlerine başladı. İlkokulu Gölyüzü' nde okuduğunu söyleyen Ağar, çocukluk dönemindeki iktidarı şöyle anlattı; “O zamanlar bizim parti iktidardı. Ülkeye hayırlı hizmetler yapmak gayretindeydiler. Değerlerimizin koruyucusu olan bir partiydi."

“ANAMI DA BACIMI DA ALIP SANDIĞA GELİYORUM”

Bolu halkının “Sattın cennet vatanı al da git ananı” sloganıyla hükümeti eleştirmesine cevap veren Ağar; “Anamı da, bacımı da herkesi alıp sandık başına geliyorum” dedi. Ardından bir gencin AKP'nin açılımını “Amerika'ya Kulluk Partisi” olarak değiştirdiğini gören Ağar, pankartla ilgili şöyle açıklama yaptı; “Türkiye'nin terörle mücadele meselesinde artık Amerika bile rahatsız. Mustafa Kemal Paşa'nın öncülüğünde kurduğumuz Cumhuriyet'in farkında bile değiller. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, büyüğüyle boğazından keserek, askerimize yardım etmişlerdir”

“GÜNEŞ AĞARMAYA BAŞLADIĞI VAKİT CILIZ AMPUL IŞIKLARI KALMAZ”

Ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ağır bir dille eleştiren DP Genel Başkan Mehmet Ağar şu sözlerle gönderme yaptı; “Türkiye'de medya üzerinden, ekranlar üzerinden DP'yi yok farz etmeye çalışıyorlar. DP aleyhinde dedikodu yaptın. Allah'tan kork! Güneş ağarmaya başladığı vakit cılız ampul ışıkları kalmaz. Meseleyi sadece Işıklı Barajı'yla bırakacak değiliz. Milletle buluşamayanlar güç odaklarının etekleri altına girmişlerdir. Seçim zamanı yaklaştıkça birilerinin aklına köyler geliyor. Bugün herkes geziyor milletin arasında ama Mehmet Ağar 4,5 yıldır geziyor. Hanımla beraber kâh arabada uyuyarak, kâh bir dostun yanında kalarak Türkiye'yi adım adım gezdik. Başkaları gibi seçimden seçime gitmedik. Siz koltuğunuzda otururken biz halkımızla gönül gönüle bir araya geldik. Biz milletin gönlüne, kalbine, iktidarına yazılmışız. İnşallah Türkiye başbakanını seçecek. Acemiler gidecek, ustalar gelecek, milletin yüzü gülecek. Milletin arzularını, taleplerini kendi canı pahasına koruyacak Demokrat Parti gelecek.”

“BOLUSPOR BAYRAĞIYLA PARTİMİZİN BAYRAĞI AYNI RENKTE”

Boluspor'un renkleriyle DP bayrağının renginin aynı olduğunu vurgulayan Genel Başkan Ağar, halkın alkışları arasında şöyle konuştu; “Boluspor'un renkleriyle, partimizin renkleri ve bayrağımızın renkleri de aynı. Boluspor'a gönülden başarı diliyorum.” Ardından seçildiği takdirde yapacaklarını şöyle dillendirdi; “DP iktidarında işçi, memur, çiftçi, esnaf mağdur olamaz. Seben Kıbrıscık yolunu en yüksek standartlı yol yapacağız. Muhtarların maaşları asgari ücret sınırına çıkacak. Bolu’yu yayla ve dağ turizmi açısından turizm bölgesi haline getireceğiz”

"MENDERESLERİN, DEMİRELLERİN KOLTUĞU OLAN DP'DEYİZ!”

4 ayrı ilçede kaymakamlık, Doğu illerde valilik yaptığını, Emniyet Genel Müdürü ve İçişleri Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı gibi görevlerde bulunduğunu söyleyen Ağar; “Şimdi de Mendereslerin, Demirellerin koltuğu olan DP' deyiz” diyerek DP Bolu milletvekili adayları Oktay Türesin, Fahrettin Yılmaz ve Fikret Erkılınç'la birlikte halkın yoğun coşkusu arasında halkı selamladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.