DSP İl Başkanı Mehmet Özbey; "Açılış yaptım demeye insan utanır"

DSP İl Başkanı Mehmet Özbey; "Açılış yaptım demeye insan utanır"

DSP İl Başkanı Mehmet Özbey, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın yaptığı açılışlar için konuştu. 2005 yılında temelini atacağını söylediği işleri yapmayıp, Cumhuriyet Parkı'nı da otoparka çevirmek için karar alan belediyeyi eleşti

DSP İl Başkanı Mehmet Özbey, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın yaptığı açılışlar için konuştu. 2005 yılında temelini atacağını söylediği işleri yapmayıp, Cumhuriyet Parkı'nı da otoparka çevirmek için karar alan belediyeyi eleştiren Özbey; “Başkan önce söz verdiği işleri başlatsın. Yarım metre genişlettiği köprülere açılış düzenleyip açtım demeye insan utanır” dedi.

Mehmet Özbey, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a verdi veriştirdi. Özbey gazetemize yaptığı açıklamada, Belediye’nin 2005 yılında söz verdiği işlere başlangıç dahi yapmadan, Cumhuriyet Parkı'nı otoparka çevirme startını verdiğini söyledi. Bolu'nun otopark sorunu çok büyük diyen Özbey; “Alaaddin Yılmaz, 2005 yılında temelini atacağı pazaryeri projesinden neden vazgeçti. Modern bir yapıda, yürüyen merdivenli. otoparklı Pazar yeri projesine ne oldu. Cici Taksi durağına yapacağı yonca kavşak rafa kalktı. Onlara başlayıp Bolu'nun sorunlarına çare olacağına, her hafta bir açılış yapacağım diye yarım metre genişlettiği köprülere tören düzenliyor. Hiçbir anlamı yok. Bunlar açılış değil. İnsan açılış yaptım demeye utanır” diye konuştu.

EĞER MERTSEN PAZAR YERİ PROJESİNİ BAŞLAT

DSP İl Başkanı Mehmet Özbey konuşmasında, Alaaddin Yılmaz'ın yalan söyleyerek halkı ve insanları kandırdığının altını çizerek, kamuoyunun bunları bildiğini öne sürdü. Ve Özbey, sordu, “Kimi kandırıyorsun.” Alaaddin Yılmaz'ın Cici Taksi'nin bulunduğu mevkiye yonca kavşak sözü verdiğini hatırlatarak şunları kaydetti, “Cici Taksi'nin bulunduğu yere çiçekler dikiliyor. Hani nerede kavşak? Başkan bu projeden de vazgeçti. Medyaya çıkıp sözler veriyor. Sonra bir yeşil alanı bozup otopark yapma işine başlıyor. Kimi kandırıyorsun. Verdiği sözleri tutmadan başka işlere dalıyor. Kalıcı Konutlar kavşağı da bitmedi. Yapacaksan açılış mertçe, değecek bir şekilde yap. Eğer mertsen Pazaryeri projesini başlat.”

24.05.2006

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.