Eğer bir ihanet varsa herkes kendine ihanet eder

Eğer bir ihanet varsa herkes kendine ihanet eder

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, yeni seçilen Boluspor yönetimini tebrik etmek için bir ziyarette bulundu. Başkan Yılmaz, 15 Mayıs’ta yapılan kongreyle ilgili bir değerlendirme yaparak, “Yakın arkadaşlarımız Boluspor kongresinde gösterdikleri tavır dolayısıyla hazmedilebilir bir tavır ortaya koymamışlardır. Eğer bir ihanet varsa, herkes kendine ihanet eder” dedi.

Boluspor Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve belediye meclis üyeleri, Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu ve yeni yönetimi tebrik etti. Ziyarette değerlendirmeler yapan Başkan Yılmaz, “ Son kongrede heyecan doruğa çıkmıştır. İki Başkan adayı ile kongreye gidilmiştir. Eski başkanlarımızdan Becikoğlu fevkalade başarılı bir çalışma sergilemiştir. Bu başarılı çalışma sergilenirken de bizim arzu etmediğimiz birçok olayda meydana gelmiştir. Ancak şunu söyleyebilirim ki bundan önceki dönemlerde bana kızanlar Boluspor’ un başarısız olması için dua ediyorlardı. Şu anda sizin başarısız olmanız için, gerçekten Boluspor mağlup olduğunda sevinmek için o kadar çok adam çıktı ki. Yani Boluspor’ un yenilmiş olmasından dolayı göbek atacak adamlarımız oluşacak. Üzücü şeylerde olmuştur. Boluspor kötü günler yaşasın düşüncesi içinde olan insanların Bolu’ ya ve Boluspor’a verecekleri bir şey olduğunu kesinlikle inanmıyorum. Ama önümüzdeki dönemde bu tür insanların çoğalacağı endişesini taşıyorum. Kim Boluspor’ a karşı aleni veya gizli muhalefet yaparsa sizin yanınızda Bolu’yu temsilen Bolu Belediyesi hep olacaktır”

KENDİLERİ GELECEKTE UTANACAKLARDIR

Başkan Yılmaz, kongre döneminde yapılan şeylerin hazmedilecek şeyler olmadığını söyleyerek, “Kongreden yeni çıkıldı. Kongrede hazmedilmesi mümkün olmayan şeyler olmuştur. Yani benim yakınlarımın kongrede sergiledikleri tavrın insani yönden, ahlaki yönden hazmedilir tarafı yoktur. Ama bundan dolayı kendileri gelecekte utanacaklardır. Çünkü yaptıkları şey utanılacak şeydir. Yakın arkadaşlarımız Boluspor kongresinde gösterdikleri tavır dolayısıyla hazmedilebilir bir tavır ortaya koymamışlardır. Bunu bir insan olarak, sıradan bir vatandaş olarak doğru bulmam, hazmetmem mümkün değildir. Onlarında makul olarak baktıklarında kendi davranışlarını hazmedebileceklerine inanmıyorum. Gelecekte utanacağımız davranışlar içinde bulunmamamız gerektiğini de herkese duyuruyorum. Kimse kimseye ihanet edemez. Eğer bir ihanet varsa, herkes kendine ihanet eder” diye konuştu. 


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.