EŞEK SEMERİ GİBİ BİR ALT GEÇİT YAPTI

EŞEK SEMERİ GİBİ BİR ALT GEÇİT YAPTI

CHP İl Kongresinde dilek ve temenniler bölümünde CHP eski İl Başkanı ve eski Belediye Başkanı Yüksel Ceylan bir konuşma yaptı. Ceylan yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı eleştirerek; “Eşek semeri gibi bir alt geçit yaptı” dedi.

Kongrenin dilek ve temenniler bölümünde söz alan Yüksel Ceylan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi rektörlük seçimlerinin demokratik olmadığını söyleyerek, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı ve AK Partili milletvekillerini eleştirdi. Eleştiri dozunu giderek arttıran Ceylan, Başkan Alaaddin Yılmaz'ın belediyecilik anlayışını da yerden yere vurdu.

BİZ HİÇBİR ŞEY YAPMADIK MI?

Ceylan, Başkan Alaaddin Yılmaz'ın başkan olduğundan bu yana sadece kendileri döneminde başlatılmış olan projeleri devam ettirdiğini söyledi. Ceylan, “Sayın Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz bir programda çıkıp Bolu Belediyesinin Muzaffer Işın ve Alaaddin Yılmaz döneminden ibaret olduğuna ilişkin bir takım değerlendirmeler yaptı. Yani 10 yıl Necdet Gören belediye başkanlığı yaptı, hiçbir şey yapmamış. 5 yıl Yüksel Ceylan başkanlık yaptı, o da Bolu'ya hiçbir şey yapmamış. Sanki sadece Muzaffer Işın ve Alaaddin Yılmaz Bolu'ya hizmet etmiş gibi gösteriyor. Ancak kendisine belirttik, seçim beyannamelerini bir aç bak dedik. Sen ne vaat ettin ne yapıyorsun dedik. Su arıtma projesi yapıyor. Projesini Necdet Ağabey başlattı, ben devam ettirdim kredisini bulduk Bolu Belediyesine hibe ettik, o başlattı. Arıtma tesisi için ben 2B uygulaması yaptırdım, o 2B uygulaması yaptırdığım yeri bedavaya aldı, arıtma tesisini kurdu.

Arıtma tesisini de yanlış yere kurdu. Şu anda da çalışmıyor. İtfaiye binası yaptı. İtfaiye binasının projelerini ve parasını ben buldum ama binayı o yaptı. Başka ne yaptı? Artık dünyada ve Türkiye'de kullanılmaz olan bir katlı otopark yaptı.

Bir de mühendislik harikası bir alt geçit yaptı. Kendisi de inşaat mühendisi. Burada inşaat mühendisi arkadaşlarımız var yanlış alınmasınlar. Eşek semeri gibi bir alt geçit yaptı. Üstünden geçerken eşek semerinden geçiyorsunuz. Altından geçerken nereye gideceğinizi bilemiyorsunuz” dedi.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.