Eski Başkanlardan Bandakçıoğlu, Kasımpaşa maçını değerlendirdi; "Emeğin sonucu alınacak"

Eski Başkanlardan Bandakçıoğlu, Kasımpaşa maçını değerlendirdi; "Emeğin sonucu alınacak"

Taraftar desteğinin Boluspor’un başarısındaki payının unutulmaması gerektiğini söyleyen Bandakçıoğlu, “Kasımpaşa maçı ile bir yılın emeğinin sonucu alınacak. Kağıt üzerinde Boluspor daha avantajlı. İnşallah bu avant

Taraftar desteğinin Boluspor’un başarısındaki payının unutulmaması gerektiğini söyleyen Bandakçıoğlu, “Kasımpaşa maçı ile bir yılın emeğinin sonucu alınacak. Kağıt üzerinde Boluspor daha avantajlı. İnşallah bu avantaj, sonucun istediğimiz gibi olmasına etki eder” dedi.

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Boluspor eski Başkanı Yener Bandakçıoğlu, Boluspor’un kağıt üzerinde avantajlı olduğunu, ancak futbolda her türlü sonucun bulunduğunu söyledi. Bandakçıoğlu gazetemize, Boluspor’la ilgili düşüncelerini ve Boluspor’un geleceğini değerlendirdi.

Geçmiş dönemlerde yaşanan şampiyonluk heyecanını tekrar yaşama şansımız var. Bu heyecanı yaşamaya da oldukça az bir zaman kaldı. Boluspor’un duayenlerinden Yener Bandakçıoğlu, bugünkü Boluspor’un şampiyonluk heyecanını değerlendirdi.

Futbolun geleceğinin altyapıya bağlı olduğunu ve bunun yanında gelecek için iyi bir hoca, yönetim ve kadrolaşma gerektiğini belirten Bandakçıoğlu, böyle bir yapının iyi bir gelecekte pay sahibi olabileceğini belirterek; "Taraftarlarımızın Boluspor’un başarısındaki payını özellikle ifade etmek isterim. Bütün bu anlattığım faktörler iyi bir koordinasyon ile biraraya getirilirse, spor kulüplerine başarıyı getirir" şeklinde konuştu.

SEZONUN EN KRİTİK MAÇI

Kasımpaşa maçını değerlendiren Bandakçıoğlu, "Önümüzdeki maç sezonun en kritik maçı. Bir maçın sonucu bir yılın emeğinin sonucuna etki edecek. Kağıt üzerinde Boluspor, Kasımpaşa’ya oranla avantajlı durumda. Her iki takımın da son haftalardaki performansına baktığımızda, Boluspor rakibinden üstün görünüyor. Dileğim, bu üstünlüğün Pazar günü skora yansıması" dedi.

AHKAM KESMEK OLUR

Boluspor’un maçı kazanıp üst kademeye çıkması durumunda, büyük bir başarı elde etmiş olacağını belirten eski Başkan, şampiyonluktan sonraki sezonda ligin daha zorlu ve farklı geçeceğini, şimdiden şöyle yapılmalı, böyle yapılmalı demenin gereksiz bir ahkam kesme olacağını ifade etti.

DÜNYANIN SONU DEĞİL

Futbolun da bir kaderi olduğunu belirten Bandakçıoğlu, "Yenersek havamız artar, daha moralle çalışırız. Ancak yenilirsek de bu dünyanın sonu değil. Daha çok çalışır, hakettiğimiz yere geliriz" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.