GÜMÜŞ ÇAĞRISINI TEKRARLADI: "Halkı dinleyen yok"

GÜMÜŞ ÇAĞRISINI TEKRARLADI: "Halkı dinleyen yok"

Geçtiğimiz gün bir basın toplantısı yapan DYP İl Başkanı Adem Gümüş, "Vatandaş ve esnaf dertlerini anlatıyor ama dinleyen yok" dedi. AKP İl Başkanı Fatih Metin'i açık oturuma davet eden Gümüş, bu teklifini yineledi.

Geçtiğimiz gün bir basın toplantısı yapan DYP İl Başkanı Adem Gümüş, "Vatandaş ve esnaf dertlerini anlatıyor ama dinleyen yok" dedi. AKP İl Başkanı Fatih Metin'i açık oturuma davet eden Gümüş, bu teklifini yineledi.

Bir süre önce AKP İl Başkanı Fatih Metin'i açık oturuma davet eden DYP İl Başkanı Adem Gümüş, "Gelsin yaptıkları işleri açık oturumda anlatsın. Halk sorsun biz cevaplayalım" demişti.

Açık oturum davetine karşılık olarak aldığı "Önce barajı aşsınlar" cevabını alan Gümüş, bir basın toplantısı yaptı. Toplantıda sorunun barajı geçme konusu olmadığını anlatan Adem Gümüş, konunun AKP Hükümetinin iktidarda yaptığı işlerin sonuçları olduğunu belirtti. Birçok ilçeyi gezdiklerini anlatan Gümüş, "Hiç kimse AKP hükümetinin yaptıklarına iyi gözle bakmıyor. Vatandaş ve esnaf dertlerini anlatıyor ama dinleyen yok" dedi.

AKP'NİN MEŞHUR KİTAPÇIĞINI OKUDUK

Bir süre önce AKP il Başkanlığı tarafından dağıtılan "100 En 100 İlk" isimli kitapçık hakkında bir bilgisi olmadığını belirten Adem Gümüş, geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında, "AKP'nin kitapçığını okuduk. Ve şimdi kendisine soruyoruz. Esnaf camiası yapılanlardan yararlandı mı, yoksa yararlanamadı mı? İşsiz sayımız azaldı mı, yoksa arttı mı? İlk önce bu soruların cevaplarını versinler, sonra bize barajı geçemediğimizi hatırlatsınlar" dedi. Yaptıkları işlerin esnafa hiçbir getirisinin olmadığını, il ve ilçelerdeki birçok dükkanın kepenk kapattığını belirten Gümüş, "AKP İl Başkanı Fatih Metin'i bir kez daha açık oturuma çağırıyorum. Yapılan işlerin eğrisini doğrusunu açık oturumda halkın telefonla bağlanabileceği bir programda tartışalım. Halk sorsun bizler cevap verelim" diyerek açık oturum teklifini yeniden gündeme getirdi.

DÜZCELİ, ESNAFI AKP BOLU İL BAŞKANLIĞI’NA BIRAKMAZ

Gümüş AKP Bolu İl Başkanının Boludağı’ndaki Düzceli esnafı, Elmalık Tünel girişindeki boş olan Karayolları arsasına alacağız söylemleri hakkında şunları söyledi: "Bolu dağında bulunan Düzceli esnafı tünel girişine alacaklarmış. Biz işsize iş bulmasını kötülemiyoruz. Aksine sonuna kadar arkasında dururuz, fakat AKP Düzce İl Başkanı ya da AKP Düzce Milletvekilleri Düzceli esnafı AKP Bolu İl Başkanlığı’na bırakmaz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.