Harun gibi gelip, karun gibi gitmeyeceğiz

Harun gibi gelip, karun gibi gitmeyeceğiz

SP Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül ve heyeti dün CHP'ye iade-i ziyarette bulundu. Ali Sarıgül ve Tanju Özcan kavgalı bir seçim dönemi istemedikleri ve bu seçim döneminde polemiklerin değil de projelerin öne çıkması gerektiği noktasında hemfikird

SP Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül ve heyeti dün CHP'ye iade-i ziyarette bulundu. Ali Sarıgül ve Tanju Özcan kavgalı bir seçim dönemi istemedikleri ve bu seçim döneminde polemiklerin değil de projelerin öne çıkması gerektiği noktasında hemfikirdiler.

SP Bolu Belediye Başkan Adayı Ali Sarıgül'ün CHP Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan'a yaptığı ziyarette dostluk konuştu.

CHP İl Başkanlığı'na iade-i ziyarette bulunan SP Yönetim Kurulu, CHP teşkilatıyla uzun uzun sohbet etti.

“ARAMIZIN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Ziyaret sırasında ilk konuşmayı yapan Ali Sarıgül, Bolu'nun ufak bir yer olduğunu, herkesin birbirini tanıdığını ve centilmen olmak gerektiğini belirterek söze başladı.

Sarıgül; “Bizim düzgün ilişkiler içinde olmamız lazım. Böylelikle ancak Bolu'yu daha iyi bir yer haline getirebiliriz. Bir tarafımızda İstanbul, bir tarafımızda Ankara gibi iki büyük metropol de bizden büyük beklenti içindeler. Bolu'ya kim hayırlı olacaksa, Bolu'nun anahtarı ona nasip olsun. Biz siyasi atmosferden dolayı aramızın bozulmasına izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Seçimden önce ve sonra da mal varlıklarını açıklayacaklarını söyleyen Sarıgül; “Harun gibi gelip karun gibi gitmeyeceğiz!” dedi.

“BAŞKASININ PROJELERİNE BAKMAM DÜŞÜNCESİ YANLIŞ”

Tanju Özcan ise ziyaretlerinden dolayı Ali Sarıgül ve heyetine teşekkür etti.

Bolu halkının kavgalı bir seçim istemediğini ve polemiklerin değil de projelerin öne çıkması gerektiğine vurgu yapan Özcan; “Siyasi parti adayları artık belirli sorunlar için ortak çözümler bulmaya başladılar. Farklı olan projeler olsa bile, seçilen kişi başkalarının da projelerine bakmalı. 'Ben seçildiğim takdirde başkasının projelerine bakmam kendi projeme bakarım' düşüncesi çok yanlış bir düşüncedir. Biz asla bu düşüncede hareket etmeyeceğiz” dedi.

“Seçilirsek biz de mal varlığımızı açıklayacağız” diyerek sözlerini tamamlayan Özcan, seçimin herkese hayırlı olmasını temenni etti.

Özcan, Sarıgül'ün “Harun gibi gelip karun gibi gitmeyeceğiz” sözünü çok beğendiğini söyledi ve zaman zaman da bu sözü kullanacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.