Hayırlı olsun

Hayırlı olsun

Mehmet Güner ve Alaaddin Yılmaz, Pazar günü gerçekleşen AKP 2. Olağan İl Kongresi’ni değerlendirdiler. Her ikisi de, İl Başkanı seçilen Fatih Metin’e hayırlı olsun dediler.

Mehmet Güner ve Alaaddin Yılmaz, Pazar günü gerçekleşen AKP 2. Olağan İl Kongresi’ni değerlendirdiler. Her ikisi de, İl Başkanı seçilen Fatih Metin’e hayırlı olsun dediler.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; "Yoğun bir dönem bekliyor"

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti 2. Olağan İl Kongresini değerlendirdi.Yılmaz,il başkanını yoğun bir dönemin beklediğini belirterek,İl Başkanı Fatih Metin'e başarılar diledi.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen AKP İl Kongresi, Alaaddin Yılmaz, milletvekilleri Metin Yılmaz ve Mehmet Güner'e rağmen Fatih Metin'in zaferi ile sonuçlanmıştı. AKP kurmaylarının desteği ile aday olan Ali Ercoşkun, delege desteğini arkasına alan Fatih Metin karşısında uğradığı yenilginin ardından, Yılmaz şunları söyledi; “Kongremizi yaptık. İl Başkanı ve yönetim kurulunu belirlenmiştir. Hayırlı olmasını diliyorum. İl Başkanını yoğun bir dönem bekliyor. Başarılı bir şekilde geçirdiği bir dönem olmasını umuyoruz ve bekliyoruz.”

Bolu Milletvekili Mehmet Güner; "Sorun olacağını sanmıyorum"

AKP Bolu Milletvekili Mehmet Güner, Pazar günü yapılan AK Parti 2.Olağan İl Kongresi'nde İl Başkanlığı yarışının Fatih Metin'in zaferi ile sonuçlanmasının, genel seçimlerde milletvekili aday sıralamasında sorun yaratacağını sanmadığını söyledi.

AKP, sonucu merakla beklenen il kongresini tamamladı. Değerlendirmelerini aldığımız AKP kurmayları, temkinli yaklaşımları ile dikkat çekerken, seçilmişler ve taban arasında kopma olmadığının mesajını veriyorlar.

Gerçekleşen kongrenin ardından, söylenecek bir şey olmadığını belirten Mehmet Güner şöyle dedi; “AKP kongresini tamamladı. Delege oyunu kullandı. Sonuç hayırlı olsun” dedi.

Önümüzdeki genel seçimlerde, milletvekilliği aday adaylığı sıralaması kaygısı ile, Ali Ercoşkun'u destekleme kararı alarak yanında yer aldıkları kulislerde konuşulan milletvekillerinden Güner, konuyla ilgili açıklamasında böyle bir kaygılarının olmadığının altını çizerek; “Önümüzdeki genel seçimlerde, milletvekilliği aday adaylığı sıralamasında bir sorun yaşanacağını sanmıyorum. İl Başkanlığı’nda Fatih Metin'in karşısına çıkan Ali Ercoşkun, daha iyisini yapabilme iddiası ile bu göreve talip olmuştur. Bizim böyle bir kaygımız yok” diye konuştu.

17.05.2006

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.