Hepsi umutlu

Hepsi umutlu

AKP’nin aday adayları, AKP Genel Merkezi tarafından yapılan mülakatın çok olumlu geçtiğini belirterek, kendi adlarına umutlu olduklarını söylediler.

AKP’nin aday adayları, AKP Genel Merkezi tarafından yapılan mülakatın çok olumlu geçtiğini belirterek, kendi adlarına umutlu olduklarını söylediler.

Alaaddin Yılmaz; ‘Bir adım daha yakınım’

*AKP’nin tüm aday adayları ile yaptığı mülakata katılan Bolu Belediye Başkan aday adayı Alaaddin Yılmaz yapılan çalışmanın çok başarılı, güzel ve çok kapsamlı bir çalışma olduğunu belirterek; “Ben bu mülakat sonrası gördüm ki adaylığa bir adım daha yakınım” dedi.

AKP Genel Merkezi’nin aday adayını tanımak, birikimlerini görmek adına AKP Genel Başkan Yardımcısı ve iki milletvekilinden oluşan komite ile görüştüğünü belirten Alaaddin Yılmaz; “Genel Merkez’in elinde bir çok done var. Kamuoyu yoklaması, teşkilat yoklaması gibi. Bu mülakatla da aday adayını tanımak için gereken çalışmalar yapıldı. Netice itibarı ile Belediye Başkanlığı görevini yapabilecek kişiyi seçmeye çalıştılar. Daha sonra yapılacak çeşitli müzakereler sonucu aday belirlenecektir” şeklinde konuştu.

BEN BİR ADIM ÖNDEYİM

Kendisini tanıyan ve sevenlerin aday olmasını yürekten istediklerini belirten Alaaddin Yılmaz; “Diğer adayların şansları yok demiyorum ama adaylığa ben bir adım daha yakınım” dedi.

Ali Ercoşkun; ‘En şanslı adayım’

*AKP’nin aday adayları ile yaptığı mülakatı adayı belirlerken atacağı adımlardan birisi olarak değerlendiren AKP Bolu Belediye Başkan aday adayı Ali Ercoşkun; “AKP felsefesi ve vizyonunu toplumun tüm kesimlerine ulaştırma noktasında en şanslı aday olduğumu düşünüyorum” dedi.

Yapılan mülakatın çok olumlu ve sohbet havasında geçtiğini, mülakatı gerçekleştiren komitenin edindikleri izlenimlerin aday seçimi durumunda kullanılacağını belirten Ali Ercoşkun; “Aday seçimi konusunda birçok komisyon kuruldu. Teşkilatın kimlerle çalışabileceğini öğrenebilmek için bütün illerde kamuoyu yoklaması yapıldı” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ ÇALIŞMALARIMIZI TAKDİR EDİYORLAR

Teşkilatın tüm adaylarla uyumlu bir şekilde çalışabileceğini düşündüğünü belirten Ali Ercoşkun, “Milletvekilleri çalışmalarımızı takdir ediyorlar. Partinin kurumsal kimliğini önde tutmamın partiye sağladığı yararları biliyorlar” dedi.

Tahsin Akduman; ‘En kötü ihtimalle eşitiz’

*AKP Genel Merkezi tarafından yapılan mülakata katılan bir diğer Belediye Başkan aday adayı Tahsin Akduman mülakat komisyonuna projeleri, değerlendirmeleri ve özgeçmişi hakkında bilgi verdiğini belirterek “En kötü ihtimalle diğer aday adayları ile eşit durumdayım” dedi.

Mülakat Komisyonunun aday adaylarının tavırlarını kılık kıyafetlerini incelediklerini söyleyen Tahsin Akduman; “Mülakat gayet güzel fakat kısa oldu. Kendimi yeteri kadar ifade edemediğimi düşünüyorum. Ortaya çıkan sonuç itibarı ile en kötü ihtimalle diğer aday adayları ile eşit durumdayım” şeklinde konuştu.

Uğur Türesin; ‘Çok umutluyum’

*AKP Genel Merkezi tarafından yapılan mülakat çalışmasına çok yoğun bir katılım olduğuna dikkat çeken AKP Mudurnu Belediye Başkan aday adayı Uğur Türesin; “Mülakatta herşeyi devletten beklemememiz gerektiğini belirttim. Devlete yük olmadan il ve ilçe teşkilatları ile milletvekilleri önderliğinde Mudurnu için çalışacağımı söyledim” dedi.

Mülakatın çok olumlu geçtiğini ve komisyonun niçin AKP diye sorarak projelerinin üzerinde durduğunu belirten Uğur Türesin; “Belediye kurum kimliği çalışması dahilinde teşkilatla birlikte yapacağımız projeleri nasıl gerçekleştireceğimi anlattım” dedi.

ÇOK UMUTLUYUM

Hiç kimsenin tek başına birşey yapamayacağına dikkat çeken Uğur Türesin; “İl ve ilçe teşkilatları ile milletvekilleri önderliğinde turizm ve üretim alanlarının hazır olduğu Mudurnu’da devlete yük olmadan gece gündüz çalışarak Mudurnu’yu iyi yerlere getirmek amacım. Herhangi bir engel olmadığı sürece de çok umutluyum” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.