Hücre ve disiplin cezası olanlara görüş yok

Hücre ve disiplin cezası olanlara görüş yok

Adalet Bakanlığı Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde tutuklu veya hükümlü olanlar için Kurban Bayramı görüş tarihleri belirlendi. Hücre ve disiplin cezası olanlara ise görüş verilmeyecek.

 

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu T Tipi Kapalı İnfaz Kurumu Müdürlüğü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Kurban Bayramı için görüş günleri açıklandı. Yapılan açıklamada şu şartlar gösterildi; Hükümlü ve tutuklular belgelendirilmek suretiyle sadece anne, baba, eş, çocuk, torun, büyükanne, büyükbaba ve kardeşleriyle görüştürüleceklerdir.

 Bu ziyaretin, aynı haftada yapılacak kapalı görüş ile çakışmasından dolayı 12-13-14-15 Ağustos 2019 tarihlerinde kapalı görüş yaptırılmayacak olup, Kurban Bayramı münasebetiyle verilen açık görüş yaptırılacaktır. Belirtilen gün ve saatler dışında ve hafta sonu görüş yaptırılmayacak; bir defa görüş yapan hükümlü ve tutuklular ile ziyaretçilere, herhangi bir nedenle ikinci defa izin verilmeyecektir.

İnfaz edilmekte olan hücreye koyma disiplin cezası olması durumunda hükümlü ve tutuklular, açık görüşten yararlandırılmayacaktır denildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.