Işın ve Yılmaz'ın arası boş bir dönemdir

Işın ve Yılmaz'ın arası boş bir dönemdir

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamalarda kendisinden önceki belediye başkanlarını sert bir dille eleştirdi. Bolu'da belediyecilik adına çalışmaları sadece Muzaffer Işın ve kendisinin yaptığını belirten Başkan Yılmaz, “Muzaffer Işın ve Alaaddin Yılmaz'ın arasındaki dönem boş bir dönem olarak geçmiştir” dedi.

Şimdiye kadar Bolu'da belediyecilik adına hiçbir çalışmanın yapılmadığını ifade eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kendisini eleştiren eski belediye başkanlarına cevap verdi. Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Bolu'da belediyecilik adına iki kişi çalışma yapmıştır. Birincisi Muzaffer Işın, diğeri de Alaaddin Yılmaz. Muzaffer Işın zamanında park problemi yoktu, çünkü bu kadar araç yoktu. Muzaffer Işın Bolu için bir şeyler yapmış birinci belediye başkanıdır. İkinci belediye başkanı da Alaaddin Yılmaz'dır. Su, kanalizasyon, imar planı şablonu gibi sorunları çözmeyi başardı, yağmur suyu sorununu da çözecek. Ancak Muzaffer Işın ve Alaaddin Yılmaz arasındaki hiçbir belediye başkanının Bolu için bir şey yaptığını ya da Bolu'nun bir problemini çözdüğünü söyleyemeyiz. Bazıları kendilerince tenkit ediyorlar, söylesinler tabi. Ama yapabiliyorlarsa Bolu'nun şu işini çözdük desinler. Kendi dönemlerinde acaba çözdükleri bir şey var mı? Bakarsanız şantiyelerdeki iş makineleri Muzaffer Işın ve benim zamanımda alınmıştır. Su ve kanalizasyon sorunun çözdük diyorlar. O zaman ben niye hala bu işlerle uğraşıyorum. Bolu'da bir sorunu çözdük diye ifade edemezler, ederlerse de demek ki ben bilmiyorum. Muzaffer Işın ve Alaaddin Yılmaz'ın arasındaki dönem boş bir dönem olarak geçmiştir” dedi.

ONLAR OLMASAYDI BİZİM DEĞERİMİZ VE EHEMMİYETİMİZ ORTAYA ÇIKMAZDI

Geçen hafta CHP eski İl Başkanı Nihat Başer'le yaptığımı röportajda, Başer “Alaadin Yılmaz'ı Deniz Baykal getirdi” açıklamasına cevap verdi. Yılmaz, “Nihat Başer'in dediğinde doğruluk payı var. Deniz Baykal'ın AK Parti'nin ülkede kalıcı olmasında ve Bolu'da benim seçilmem de çok büyük faydası ve etkisi olmuştur. Yüksel Ceylan'ın Yenimahalle ve Tepecik'e gitmesi de bizim kazanmamızda faydalı olmuştur. Necdet Gören'in de Alpagut Mahallesi'nde yaptığı konuşma ve tavrı da bizim kazanmamızda etkin rol oynamıştır. Onlar olmasaydı bizim değerimiz ve ehemmiyetimiz ortaya çıkmazdı. CHP'nin mevcut yapısını bu şekilde devam etmesi her zaman için bizim hayrımıza olmuştur. Ak Parti şimdiye kadar bu durumdan faydalanmıştır, bundan sonra da faydalanmaya devam edecektir” diye konuştu.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.