İsrail Devlet terörü uyguluyor Dünya seyrediyor....!

            28.05.2004

Yahudiler çok enteresan bir halk. Yahudi, ticaret için yaratılmış bir karakter. Ticareti sinekten yağ çıkartırcasına yapan bir PROTOTİP. Bu nedenle hangi devlete giderseniz gidin, orada başarılı olmuş KAPİTAL sahibi olmuş bir Yahudi vardır. Ülkemizde özellikle İSTANBUL’da çok başarılı Yahudi işadamlarımız var. Üstelik Yahudilerle ikili ilişkiye girdiğinizde oldukça dürüst ve sevimlidirler de.

HİTLER’in FAŞİST rejimi Yahudilere o güne kadar dünya tarihinde eşi ve benzeri görülmemiş bir işkence ve soykırım uygulamasıyla tarihe ibret levhası olarak geçmiştir.

Yahudiler TEVRAT’ta kendilerine vadedilmiş TOPRAKLAR olduğunu iddia ettiklerini FİLİSTİN’de toplanarak dağınıklıktan, başıbozukluktan kurtulmak istediler. Filistin’e yerleştiler. Dünyadaki KAPİTALİST YAHUDİLER bu kutsal davaya MADDİ ve MANEVİ, SİYASİ destek sağladılar. ORTADOĞU’nun göbeğinde ZORAKİ bir İSRAİL devleti yaratıldı. Bu devletin idealleri çok büyüktü. ANADOLU’DA FIRAT ve DİCLE’Yİ İÇİNE ALAN MISIR’DA NİL’E KADAR UZANAN TÜM ORTADOĞU’YU KAPSAYAN BÜYÜK İSRA-EL, Tevrat’ta (Sonradan yazılmış olanında) Kutsal amacın gerçekleşmesi için savaşılması ve bu amaca ulaşmak için öldürmenin gerekliliği işleniyordu. Tevrat’a göre bir Yahudi öldürmek çok büyük günah. Ama diğerlerini öldürmenin teşvik edildiği bir durum söz konusu idi.

Benim çocukluğumda...! Araplar 2,5 milyon İsrail ile başa çıkamadılar diye büyüklerimiz hep söylenir, kızarlardı. O dönemde özellikle; Yahudilerin MISIR’LA yaptıkları silahlı mücadelelerde ARAPLAR tanklarını bırakıp kaçtıkları gazetelere yansımıştı. Yani Araplar bugün olduğu gibi DEVLET OLAMAMANIN sancısını çekiyordu. Aşiret kültürüyle devlet yönetmeye kalkıyorlardı. Kime dost, kime düşman olmaları gerektiğini de bilmiyorlardı. Suriye’nin Irak’ın, Suudi Arabistan’ın, Mısır’ın, Lübnan, Ürdün’ün TÜRKİYE ile ilişkileri bunun canlı örneğidir.

Bizler Filistinli kardeşlerimize yapılan işkence ve haksızlıkla bağrımızı yakıp kavururken onlar kamplarında ülkemizin bölünüp parçalanması için TERÖRİST yetiştirip ülkemize gönderiyordu.

Petrolden kazandıklarını götürüp AMERİKA ve AVRUPA’NIN bankalarına yatırdılar. Kendi paraları kendilerine silah ve gözyaşı olarak döndü.

Yahudiler kendilerine uygulanan insanlık dışı işkence ve soykırımdan ders almak, BARIŞ ve HUZUR içinde yaşamak yerine KUTSAL TOPRAKLARINI ELDE ETMEK, DÜNYA KAPİTALİZMİNE AMERİKA’NIN önderliğinde sahip olma hayali ile KAN-GÖZYAŞI ve İŞKENCENİN (kendilerine uygulanmasının) aynısını FİLİSTİNLİLERE yapıyorlar. Hem de yarım asırdan buyana.

Her gün oluk gibi kan akıyor. Her gün çoluk-çocuk ölüyor. Dünyanın gözünün önünde akla gelmedik İŞKENCE metotları uygulanıyor. Kimsede tık yok. TÜRKİYE ile ilgili olumsuz rapor görüş belirtmeye gelince, ne kadar MEDENİ ÜLKE-ÇAĞDAŞ DERNEK v.b.kuruluş varsa sıraya giriyor. Bosna’da aynısı oldu. Afganistan’da aynısı oldu. Karabağ’da aynısı oldu. Çeçenistan’da, Doğu Türkistan’da hep aynı: AMERİKA’nın IRAK’ta yaptığı işgal yetmiyormuş gibi iğrenç işkence metotlarına; sadece üzüldüm, olmamalıydı. Bir daha olmasın temennisiyle geçiştirenlerle; İsrail’de devlet TERÖRÜ ile soykırım ve işkence uygulayanlar aynı kaptan YALANIYORLAR...

Yıllarca haksız yere KIBRIS’ta soydaşlarımıza ambargo koyan zihniyet: Neden İSRAİL’i tercih etmiyor?

İsrail yarım asırdır vuruyor, kırıyor, işkence ve zulüm yapıyor. Üstelik ekonomik olarak da gelişmesini devam ettiriyor. Bu itici gücü nereden alıyor? Bu bizce bellidir. Geçmişte kapitalist blokunun da ağababaları hep Yahudi beslemesi idi. Şimdi de değişen hiçbir şey yoktur.

Kendi yaptığı TERÖRÜ görmeyen, terör saymayanlar dünyadaki TERÖRİZMİ durduramaz, kan ve gözyaşını durduramaz, inandırıcı olamaz, güven verici olamaz...! Özellikle Amerika ve çağdaş medeniyetin merkezi gösterilen AVRUPA çifte standardı kaldırıp, İSRAİL’in DEVLET TERÖRÜNE dur demelidir.

Yoksa barıştan, terörle mücadeleden, dinler arası diyalog (Kim kimin dini ile yapıyorsa)dan bahsetmek ancak MANDACI-HİMAYECİ ya da SAFLARI ve midecileri tatmin eden laflardır. Ben size inanmıyorum. VAHŞİ BATI; VAHŞİ KAPİTALİZM, İNANÇSIZ MATARYALİZM.

Not: Geçen hafta vefat eden Cahit Dinçtürk Hocamıza Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileklerimi sunarım.

Bu yazı toplam 1299 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.