​Kamuda yasak aşk skandalı

​Kamuda yasak aşk skandalı

Bir kamu kuruluşunda iki memur arasında yaşanan yasak aşk skandalı Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’e kadar uzandı.Yasak aşk yaşayan kurum müdürü ve memuru CİMER’eşikayet edildi.

 

​İlimizde gençlere ahlaklı yaşamayı öğretmek için kurulan bir kurumun Müdür vekili O.Ç. kurum çalışanlarından R.K ile ilişkisi olduğu gerekçesi ile CİMER’eşikayet edildi. Yasak aşk skandalının başrol oyuncusu R.K’nın eşi olayı Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’e şikayetederken, R.K’ye de boşanma davası açtı.Bolu’da kamu kuruluşunda yaşanan yasak aşk skandalı ortaya çıktı. Bolu’da bir kamu kuruluşunda müdür vekili olan O.Ç’nin, kurum çalışanlarından R.K ile yasak aşk yaşadığı öğrenildi. Olayın açığa çıkmasının ardından kurum müdür vekili O.Ç., R.K ve diğer kurum çalışmalarına mobing uyguladığı ve R.K.’nın Gerede’ye tayinini çıkartarak görevlendirmesini yaptığı iddia edildi.

CİMER’E ŞİKAYET ETTİ

R.K’nın eşi olayı öğrenmesinin ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne şikayette bulundu. R.K’nın eşinin olayla ilgili olarak CİMER’egönderdiği şikayet dilekçesinde O.Ç.’nin eşi ile birlikte günü birlik görevlendirmeler yaparak şehir dışına gittiklerini ve kurum içinde uygunsuz tavırlarda bulunduklarını belirtti. Ayrıca Gerede şube müdürünün ve personelinin de bu olaya şahit olduğunu ifade etti.

FETÖ’YE ÖVGÜ

R.K’nın eşiCİMER’e yazmış olduğu dilekçede ayrıca O.Ç.’nin kurum içerisinde FETÖ terör örgütünü övücü ve destekleyici söylemleri olduğuna dair iddialarda bulundu. Olayın araştırılmasını isteyen R.K.’nın eşi, O.Ç ve R.K hakkında soruşturma başlatılması talebinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
42 Yorum