MHP İl Başkanı Mansur Şen; Sizi mutlu mu ediyor?

MHP İl Başkanı Mansur Şen; Sizi mutlu mu ediyor?

MHP İl Başkanı Mansur Şen, Bolu Gündem'e yaptığı açıklamada, Bolu Halk Platformu'nun düzenlediği toplantıya, Bolu'nun ileri gelen yetkililerinin katılmamasının üzücü olduğunu belirtti ve; “Teşvikten yararlanamamak, yatırımların azalması, Bolu ekonom

MHP İl Başkanı Mansur Şen, Bolu Gündem'e yaptığı açıklamada, Bolu Halk Platformu'nun düzenlediği toplantıya, Bolu'nun ileri gelen yetkililerinin katılmamasının üzücü olduğunu belirtti ve; “Teşvikten yararlanamamak, yatırımların azalması, Bolu ekonomisinin sıkıntıya girmesi sanırım birilerini mutlu ediyor” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mansur Şen, geçtiğimiz hafta düzenlenen Bolu Halk Platformu toplantısında dile getirilen konuların önemine dikkat çekti ve toplantıya katılmayan, milletvekillerini, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı ve BTSO Başkanı Sabahattin Yamener'i sert bir dille eleştirdi. Şen; “Toplantı salonuna girildiğinde gördüğümüz manzara duyarlılık açısından iç açıcı değildi. Hâlbuki GSMH’nin yüksek gözükmesi nedeniyle teşvik yasasından faydalanamayan ve peşinden çeşitli mağduriyetler yaşayan kentimizin ileri gelenlerini, yetkililerini böyle bir toplantıya ilgi göstermesini beklerdik. Bizim ilgimizi çeken bu toplantıda, Bolu AKP Milletvekillerinden ve Bolu AKP yöneticilerinin, AKP'li Belediye Başkanı'nın ve Ticaret Odası Başkanının olmayışı idi. Teşvikten yararlanamamak, yatırımların azalması, Bolu ekonomisinin sıkıntıya girmesi, bu saydıklarımdan birilerini sanırım mutlu ediyor” dedi.

ÇOK MANİDARDI

Bolu Halk Platformu'nun yaptığı toplantı saatine denk gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabahattin Yamaner'i ziyaretinin çok manidar bulduğunun altını çizen Şen, şunları ifade etti; “Platformun toplantı yapacağı saatte bir alt katta yine aynı saatte Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Meclis Üyelerinin Ticaret Odası Başkanı Yamaner ile toplantı düzenlemesi çok manidardı. Yukarıdaki toplantıya maalesef katılmamışlardır. Demek ki AK Parti Bolu Milletvekillerinin, AKP teşkilatının, Bolu Belediye Başkanı Yılmaz'ın ve Ticaret Odası Başkanı Yamaner'in, Bolu'nun bu pozisyonundan bir şikâyeti yoktur.”

İZAHA MUHTAÇ BİR DURUM

Yamaner'e; “Bolu'nun ekonomisini üst düzeyde ilgilendiren bir konuda bilhassa Ticaret Odası Başkanı'nın bulunmaması endişe verici ve izaha muhtaç bir durumdur” diyerek, ciddi bir gönderme yapan Mansur Şen, AKP Bolu Milletvekili Mehmet Güner'e de Bolu Gündem'de yer alan söyleşisinde kullandığı ifadeler nedeniyle sert çıktı; “Güner'in, Bolu Gündem'de yayınlanan röportajında, Bolu Halk Platformunun çalışmalarını küçümseyen ve aşağılayan ifadeleri Bolulu vatandaşların oyunu almış bir siyasetçiye yakışmamıştır. Emanete hıyanetlik ediyorlar.”

HALK PLATFORMU'NUN ÇALIŞMALARI ARD NİYETSİZ

Bolu Halk Platformu'nun çalışmalarını ard niyetsiz olarak değerlendiren Şen, sözlerine şöyle devam etti; “Ard niyetsiz olarak herhangi bir grubu hedef almadan Bolu'nun menfaati için yapılan çalışmalara destek olmayan siyasi anlayışlar, vatandaşımız tarafından takip edilmektedir ve bu anlayış sahipleri mutlaka tavsiye edileceklerdir. Emaneti veren almasını da bilir.”
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.