MUHTAR BİZİ 'MANUKYAN' YAPTI

MUHTAR BİZİ 'MANUKYAN' YAPTI

Beşkavaklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Özbey'in Zanaat Sokak'ta bulunan konteynırlarla ilgili fuhuş iddialarına Bolu Tapu Sicil Müdürü Halil Yalabık ilginç bir tepkiyle cevap verdi. Yalabık iddialara “Muhtar bizi Manukyan yaptı” diyerek esprili bir şekilde tepki gösterdi.

Beşkavaklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Özbey, yaklaşık bir ay önce Köroğlu Otel'de Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yamantürk ve İhsan Ağcan'ın da katıldığı merkez mahalle muhtarları toplantısında Beşkavaklar Mahallesi ile ilgili ilginç bir iddiada bulundu. Özbey yapılan toplantıda söz alarak, Beşkavaklar Mahallesi Zanaat Sokak'ta bulunan konteynırlarda fuhuş yapıldığını ve boş arsa üzerinde bulunan konteynırların kaldırılması gerektiğini söyledi. Haber ekibimiz mahalle muhtarı Özbey'le birlikte olay yerinde incelemelerde bulunarak, olayı kamuoyunun gündemine taşımıştı.

BİZİM KAPILARIMIZ CAMLARIMIZ KAPALI

Boş arazide bulunan iki konteynırdan biri Bolu Tapu Sicil Müdürlüğü'ne ait fazla eşya ve envanterlerin depolandığı konteynırlardan biri olduğu için, konteynırlarla ilgili iddiaları yanıtlamak için Bolu Tapu Sicil Müdürü Halil Yalabık, konuyla ilgili görüşme talebinde bulundu. Yalabık'la yaptığımız görüşme sonrasında Beşkavaklar Mahallesi Zanaat Sokak'ta bulunan konteynırların bulunduğu yere gittik. Yaptığımız incelemelere mahalle muhtarı Mehmet Özbey de katıldı. Yalabık Müdürlüğe ait konteynırın arka tarafta bulunduğunu, konteynırın kapı ve camlarının kilitli olduğunu, kimsenin konteynıra girmesinin mümkün olmadığını söyledi. Özbey, Yalabık'a mevcut sorunların arka taraftaki konteynırdan değil ön tarafta bulunan konteynırdan kaynaklandığını ifade etti. Yalabık ayrıca yaptığımız inceleme esnasında Özbey'in ifadelerinin çok yanlış olduğunu ve bu durumdan çok rahatsız olduklarını şu sözlerle ifade etti: “Biz müdürlüğümüze ait konteynırda gerekli önlemleri aldık. Hakkımızda bu tip iddiaların çıkması bizi çok üzdü. Muhtar resmen bizi Manukyan yaptı” dedi.HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.