O konuşur, ben iş yaparım

O konuşur, ben iş yaparım

CHP İl Başkanı Tanju Özcan'ın CHP İl Binası'nda yaptığı ve gazetemizde, “Bu, Bolu'ya yapılmış çok büyük bir hakarettir” başlığı ile yayınlanan habere, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'dan yanıt gecikmedi. Gazetemizi ziyaret eden Başkan Yılmaz, Boluspor

CHP İl Başkanı Tanju Özcan'ın CHP İl Binası'nda yaptığı ve gazetemizde, “Bu, Bolu'ya yapılmış çok büyük bir hakarettir” başlığı ile yayınlanan habere, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'dan yanıt gecikmedi. Gazetemizi ziyaret eden Başkan Yılmaz, Boluspor ile ilgili de açıklama yaptı.

Tanju Özcan'ın Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve yeni belediye başkan yardımcılarına yönelik yaptığı açıklamalara cevap veren Yılmaz; “O konuşur, ben iş yaparım” dedi.

Yılmaz, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Tanju Özcan avukattır. Diploması ona konuşma hakkı vermiştir. O konuşur. Ben inşaat mühendisiyim, benim diplomam bana iş yapma hakkı vermiştir. Ben üretim yaparım. Bolu halkı beni seçerek bana iş yapma imkânını vermiştir. Tanju Bey'i seçmeyerek de ona konuşma hakkı tanımıştır. Dilediği kadar konuşabilir. Biz işimize bakıyoruz.”

HALKIMIZ “AZ LAF ÇOK İŞ” YAPANLARI TAKDİR EDER

Bolu'nun ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteli hizmet getirmek için çalıştıklarını ifade eden Yılmaz, “Biz Bolu'nun ihtiyacı olan yatırımları gerçekleştirmek için çalışma yapıyoruz. Yatırımlarımız, eserlerimiz meydandadır. Benim 5 yıllık Belediye Başkanlığı dönemimde beni tenkit edenlerin hayal bile edemeyeceği işler üretilmiştir. Halkımız “az laf çok iş” yapanları takdir eder. Bizim düsturumuzda budur. Yolumuza devam ediyoruz” dedi.

BOLUSPOR’UN ÇOK DAHA İYİ OLMASINI İSTEMESİ KADAR DOĞAL BİRŞEY OLAMAZ

Boluspor eski başkanlarından Yılmaz Becikoğlu ilgili yaptığı açıklamada; “Yılmaz Bey Bolu'da önemli bir iş adamıdır. Bolu'da yaptıklarıyla anılmayı hak eden insanların bir tanesidir. Yılmaz Bey şuan sağlık açısından problemleri olan bir büyüğümüzdür. Artık hayır yaparak Becikoğlu ismini yaşatmanın, projelerinde çalışması konusunda kendisiyle anlaştık. Kendisiyle görüştük. Tabi o istiyor ki Bolu hep iyi olsun. Tabi bunu isterken Boluspor'un da iyi olmasını itiyor. Bolu'da Bolu'nun suyunu içen, Bolu'nun daha iyi olmasını, Boluspor'un çok daha iyi olmasını istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Sonuçta Bolu'ya hizmet etmiş insanlar bunlar. Onun için bu insanlara karşı saygımız sonsuz” dedi.

BOLUSPOR’UN DEVAMLI YANINDA OLACAĞIM

Yılmaz açıklamasının devamında, Necip Çarıkçı'nın Boluspor için doğru bir başkan olduğunu vurgulayarak; “Boluspor'un şuan çok iyi anlaşmış ve kaynaşmış bir başkanı var. Boluspor'da da çok büyük işler yaptılar. Aynı yapının devam etmesi lazım. Ben Bolu Belediye Başkanı olarak Bolu'nun ve Boluspor'un devamlı yanında olacağım. Çok iyi işler yaptığını bildiğim, gördüğüm bir insan. Yönetimi ile de çok iyi anlaştığını sanıyorum. Ama iç işlerini hiç bilmem” dedi.

YENDİĞİN ZAMAN KRALSIN, AMA YENİLDİĞİN ZAMAN EN KÖTÜ ADAMSIN

Boluspor Başkanlığının kolay bir iş olmadığını Yılmaz, şu sözlerle ifade etti: “Boluspor Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmak çok zor bir iş. Çünkü her hafta maç var ve her hafta seçim var. Müthiş bir seçim var. Ben Boluspor gibi bir görevi kesinlikle kabul etmem. Yendiğin zaman kralsın ama yenildiğin zaman en kötü adamsın. Boluspor Başkanı sporu sevecek, futbolu sevecek, futbolcuları, menajerleri, takımları ve antrenörleri tanıyacak, bunları en iyi tanıyabilen bildiğim kadarıyla Necip Bey. İnsanlardan para isteyecek, bu konuda bu paraları en iyi şekilde toplayıp götürebilen Necip Bey. Daha iyisini bulabilme şansımız yok. Güven olarak da ailesinden aldığı güveni Bolu'ya ve spor camiasına kabul ettirmiş birisi. Bu vasıflara sahip başka bir adam varsa hemen Boluspor'un başına getirsin Boluspor.”

FESATLIKLARI GÖREREH, MAKUL HAREKET ETMELERİ LAZIM

Yılmaz, açıklamasının sonunda, Boluspor'a fitne fesat karıştırmak isteyenlere kulak asılmaması gerektiğini ifade ederek; “Boluspor'da görev yapmış başkanlarını yorumlarını dikkate almak zorundayız. Boluspor Başkanlığı değerli şahsiyetlerdir tamamı. Spora hizmet etmiş insanlardır. Hiç birinin de Boluspor ve Bolu hakkında kötü şeyler düşüneceklerine inanmıyorum. Ama bazı kişiler fitne oluşturmak için ellerinden gelen gayreti gösterebilirler. Bu başkanlarında bu fesatlıkları görerek makul hareket etmeleri lazım” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.