'Seni parça parça eder keserim, 3-5 sene hapis yatar çıkarım' diye tehdit etti

'Seni parça parça eder keserim, 3-5 sene hapis yatar çıkarım' diye tehdit etti

Semerkant Mahallesi'nde yaşayan N.O., 30 yıllık imam nikâhlı eşi A.A.'dan şiddet gördüğü için karakola şikâyette bulundu. N.O. verdiği ifadede A.A.'nın kendisini “Seni parça parça eder keserim, 3-5 sene hapis yatar çıkarım, sabaha kadar sana süre veriyorum. Bu evden defolup gideceksin” sözleriyle tehdit ettiğini söyledi.

Semerkant Mahallesi'nde meydana gelen olay ile ilgili olarak; karakola şikâyette bulunan N.O. verdiği ifadede; A.A ile yaklaşık 30 yıllık imam nikâhlı olduğunu ve beraber yaşadığını, beraberlikleri süresince kendisine sürekli olarak sözlü ve fiziki şiddet uyguladığını, ayrıca kendisinden ayrıldığı takdirde öldüreceğini söylediği için de yaptıklarına göz yumduğunu, sürekli içki içip kumar oynadığını söyledi.

İMAM NİKÂHLI EŞİNDEN ŞİKÂYETÇİ OLDU

N.O.verdiği ifadenin devamında, alışveriş yapmak için markete gittiğini, çantasından cüzdanını çıkartıp para vereceği sırada paranın eksik olduğunu gördüğünü, A.A'in aldığını düşünerek kendisini telefonla arayıp cüzdanından para alıp almadığını sorduğunu, A.A.'in de kendisine almadığını söylediğini, daha sonra evde çantasını kurcaladığında, paranın çantanın içindeki defterin arasına düştüğünü gördüğünü söyledi. Aynı A.A.'in eve oldukça sarhoş bir şekilde geldiğini, kendisine hitaben “Bundan sonra benim evime giremezsin, seni parça parça eder keserim, 3-5 sene hapis yatar çıkarım, sabaha kadar sana süre veriyorum. Bu evden defolup gideceksin, ben senin paranı almadım" dediğini, kendisinin de A.'e “Paramı çantamın içinde buldum. Senden özür diliyorum” dediğini, fakat A.A.'in dinlemediğini, kendisine küfür ettiğini, evden gitmesini istediğini, bunun üzerine korkup evden çıktığını, konu ile ilgili olarak kendisini evden kovan, öldürmekle tehdit eden, küfür ve hakaret eden A.A.'dan davacı ve şikayetçi olduğunu ifade etti.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.