Sınava gireceklere duyuru

Sınava gireceklere duyuru

T.C. Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel MüdürlüğüBolu Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı, sınava girecek olan mübaşir, şoför ve aşçı adaylarının teslim edeceği evraklar konusunda duyuru yayınl

​​Konu hakkında, Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından şu açıklama yapıldı; Mübaşir-Şoför ve Aşçı Unvanlarında sıralamaya giren adayların aşağıda yazılı belgeleri 08/08/2019 tarihine kadar Bolu Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına teslim etmesi gerekmektedir ilanen duyurulur.

1- Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması formu (Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun bilgisayarla doldurularak 3 nüsha hazırlanması, fotoğrafların yapıştırılması, adres bilgilerinin ikamet ili de belirtilerek tam ve eksiksiz doldurulması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. Formun alt kısmında bulunan "NÜFUS CÜZDAN SURETİNİ ONAYLAYAN" bölüm Bolu Adalet Komisyonu Başkanlığınca onaylanacaktır.)

2- Nüfus Cüzdan Fotokopisi (2 adet)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum