Şizofreni Gününde fidan diktiler

Şizofreni Gününde fidan diktiler

Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi bahçesine, 11 Nisan Dünya Şizofreni Günü dolayısıyla hastalar ve çalışanlar ile birlikte 1100 fidan dikildi.

 

foto-galeri-20180904094448-079.jpg

11 Nisan Dünya Şizofreni Günü dolayısıyla Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi yönetimi tarafından fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hülya Ensari de katıldı. 1100 fidanın hastane bahçesinde toprakla buluştuğu etkinlikle alakalı açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Hülya Ensari şunları söyledi: “Dünya Şizofreni Gününde hastanemiz bahçesinde Hastalarımız, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi üyelerimizle birlikte fidan diktik. Toplam 1100 fidanın ekilmesinde katkıda bulunan Bolu Erozyonu Önleme ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği’ne, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne, İl Sağlık Müdürlüğüne, Toplum Ruh Sağlığı Gönüllüleri Dayanışma Derneği üyelerine, TRSM üyelerine, Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı Hastanesi ve EAH Ailesine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Sağlık İl Müdürü Demirkol ise etkinlikle alakalı, “Bolu Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanemizin bahçesine hastane çalışanlarımız ve hastalarımız ile beraber 1100 adet fidan dikildi. Bu güzel ve anlamlı organizasyon için hastane yönetimimize, destekleri için Orman Bölge Müdürlüğümüze ve Erozyonla Mücadele Derneğimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.